Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig tartjátok, ,...

Hány éves korig tartjátok, , gáznak" a szülővel való vásárlást?

Figyelt kérdés

Szóval nekem egyszerűbb pl. anyukámmal, mert ő jobban ért a ruhákhoz, anyagokhoz akár külső meglátásra is, és biztosabban érzem magam ha valaki még meg is erősíti hogy az adott ruha valóban jól áll. Tehát vele biztosabban érzem magam, mintha a haverjaimmal vásárolnék, amire még nem volt példa.

Tehát hány éves korig tartjátok ,,cikinek", míg valaki az anyjával vásárol? (főleg fiúknál)


Köszi a válaszokat, 14/F


2010. aug. 24. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
miért lenne ciki bármikor is? az anyádról van szó... nem egy hajléktalan büdös cigányasszonyról...remélem.
2010. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

habár én lány vagyok, szivesen shoppingolok anyukámmal :D mert nála van a pénztárca. csinálhatnám úgy is hogy előre kérek tőle mondjuk 10 ezret és a bnőimmel megyek. de ha viszont mégis anyukámmal megyek akkor sokkal többet költünk mint 10ezer, mivel észre sem veszi, hogy ebben a boltban volt 4ezer, ebben 5ezer, ebben meg 6ezer. és így sokkal több cuccot kapok :D amúgy szerintem egyáltalán nem gáz szülővel vásárolni.

fiúknál sem. engem pl nem zavarna ha a pasim az anyukájával (is) vásárolgatna.


17/L

2010. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én már elmúltam 18 és nem tartom cikinek, sőt örülök ha Anyukám segít, mert ő tényleg megmondja mi áll jól és mi nem, amit a barátok nem mindig mernek és hát az ember magával gyakran nem elég kritikus. amúgy pedig örülj neki hogy neked is ilyen Anyukád van, aki törődik veled :)
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Első: természetesen nem. Csak tett már valaki megjegyzést, hogy miért nem haverokkal megyek 14 évesen. Mondtam neki, hogy ők nem ismernek, a ruhákhoz (anyag miatt főleg) sem értenek annyira, és velük elhülyüljük inkább az egészet.


Erre azt válaszolta, hogy ha ennyire nem vagyok ,,önálló" akkor mit fogok kezdeni magammal más dolgokban, meg neki 1 ilyen fiú pl. nem kellene... Elég rosszul esett, de köszi a válaszokat. (aki ezt mondta nekem, az egy évfolyamtársam volt, 14 éves lány)

2010. aug. 24. 22:00
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem lesz ciki. Én jobban tudok nézelődni anyukám vagy apukám társaságában, mintha az egyik barátnőmmel mennék.
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A ,,nem ismernek"-et arra értettem, hogy nem tudják ruhák terén milyen az ízlésem, kevésbé tudnak ajánlgatni akár
2010. aug. 24. 22:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egész véletlenül nem az öcsém vagy? Ő szokott még ilyeneken filózni! =o)

Egyébként meg nem ciki!

Én 20 éves vagyok de szeretek anyukámmal vásárolni!

2010. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán, miért törődsz mások véleményével ennyire? Legtöbbször énis a legjobb barátommal megyek vásárolni, de szoktam anyuval is. Ha mutat valamit, megmondod, hogy tetszik, vagy nem. Nem fog ráderőszakolni olyat, ami neked nem tetszik. 18/L
2010. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki szülővel menni. Én 20 vagyok de van amikor én mondom anyának hogy menjünk már el vásárolni stb. Se fiúnak se lánynak nem gáz.
2010. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én általában vele vásárolok és nem érzem cikinek. A boltokban is elég sokat látni, hogy 15-16 évesek, de még idősebbek is elviszik az édesanyjukat.

15/l

2010. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!