Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig tartjátok, ,...

Hány éves korig tartjátok, , gáznak" a szülővel való vásárlást?

Figyelt kérdés

Szóval nekem egyszerűbb pl. anyukámmal, mert ő jobban ért a ruhákhoz, anyagokhoz akár külső meglátásra is, és biztosabban érzem magam ha valaki még meg is erősíti hogy az adott ruha valóban jól áll. Tehát vele biztosabban érzem magam, mintha a haverjaimmal vásárolnék, amire még nem volt példa.

Tehát hány éves korig tartjátok ,,cikinek", míg valaki az anyjával vásárol? (főleg fiúknál)


Köszi a válaszokat, 14/F


2010. aug. 24. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki, én 19 vagyok, igaz lány, de mai napig anyával szeretek vásárolgatni (remélhetőleg továbbra is, még jó sokáig), hasonló is az ízlésünk, sokat adok a véleményére, tényleg jó, ha van valaki, akiben megbízol, hogy valóban jól áll-e a ruhadarab (pl. teszem azt egyik bnőm direkt azt mondja, hogy ne vegyem meg, mert esetleg túl jól áll és irigykedik ... stb.). Barátnőimmel is elmegyünk néha-néha, de a nagyon shopping túrákat anyával teszem :) ahogy a 17 éves öcsém is, már amikor elmegy a boltba, mert az jóóó ritka :D Amúgy nem zavarna, ha a pasim is anyujával menne, szóval ne foglalkozz más véleményével, az a kis 14 éves csitri meg csak felvágni akart, ebben a korban ilyenek a lányok...
2010. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én senkinél sem tartom cikinek, ha az anyjával vásárol. Én is vagy anyukámmal, vagy egyedül szoktam, ritkán barátnőkkel. Szeretek vele vásárolni, mivel pl. ha valamin sokat gondolkozom, hogy kell-e, jól áll-e, segít eldönteni, és általában azt mondja, vegyem meg. :) Szóval ha vele vagyok, általában több mindent veszek, azért is, mert ő is nézelődik a boltban, és ha lát valamit, ami nekem nem tűnt fel, azt megmutatja.

Szóval nyugi, nem ciki. ;)

15/L

2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki, én még mindig járok anyukámmal vásárolni, pedig már 21 múltam (lány)... csak most már van, amikor én válogatok neki :). Egyébként meg az én anyukám is nagyon ért a praktikus részéhez a dolognak (mit lehet tényleg gyakran hordani, minek jó az anyaga, melyik anyag macerásabb-vasalás stb.), ráadásul mivel már idősebb/tapasztaltabb, biztos olyan cuccokat választ ki nekem, ami egész biztos bírja a strapát több évig, és két-három év múlva sem lesz ciki (mondjuk egyébként sem követem elvakultan a divatot). Ja, és sokkal őszintébben megmondja, ha nem áll jól, mint a bnőim (mert ők nem akarnak megsérteni... vagyis néha megmondják, de akkor sem kendpzetlenül).


Mondjuk fiúknál... hát, nem tudom. Azért 30éves korában már ne az anyjával menjen magának ruhát venni vásárolni egy pasi-az nekem kicsit furának tűnne... bár ízlések és pofonok :).


21/l

2010. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Soha nem ciki. Én is szívesen mennék az Anyukámmal vásárolni, de köztünk rossz a viszony sajnos. De régen sokat vásároltunk együtt és soha nem éreztem cikinek. 19/L
2010. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem lányoknál nem gáz divat az anyalánya shoppingolás ,de fiúknál talán már nem annyira ^^

persze attól is függ ,hogy mit --> ruhát fiúknál gáz anyucival >.<

2010. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van.

Ha valaki megjegyzést tesz magyarázd el neki, hogy te nem értesz a ruhákhoz anyukád viszont igen, ezért mész vele.


Én 21 vagyok és lány, de én is anyámmal járok vásárolni.

Mondjuk nekem egy barátnőm sincs, csak pár fiú haverom.

Nem szeretek egyedül menni mert azt sem tudom mi hol van + idegesít, hogy nincs kihez szóljak.


Neked egyáltalán nem ciki anyukáddal vásárolni. Később majd a barátnőddel is elmehetsz, nem kell 30 évesen is anyuddal :)


Szerintem még mindig jobb így, legalább nem kidobott pénz a ruhavásárlás.

Mennyivel lenne jobb ha egyedül mennél vagy haverokkal (amikor ráadásul átgondolni sem tudod a döntést mert siettek vagy elröhögitek az egészet) és megvennél csomó felesleges göncöt, amit utána hordani sem tudsz?

Inkább menj anyuddal, aztán néha ha meglátnak a haverok és szóvá teszik lesz pár kellemetlen perced.

2010. aug. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

én is 14 vagyok, és a mai napig járok anyával vásárolni. felsőket, néha nadrágot, kiegészítőket barátnőkkel szoktam, de ilyen "nagyobb" cuccokat, pl. kabát vagy cipő mindig anyával veszem, és ebbe a pulcsi is beletartozik. cipőügyben tényleg szükségem van a segítségére, mert én megvenném az extrábbat,ami ugye nem feltétlen praktikus, stb.

ha a haverokkal elhülyülnétek az egészet, nyugodtan menj anyuddal, nem lesz ciki!;)

14/L

2010. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én anyukám varrónő és sokat dolgozott ruha-boltokban szóval én azért is megyek vele.

Turkálókba is járunk ott azért kell mert ha valami nem tökéletes ő helyben meg tudja mondani érdemes-e megvenni be tud-e venni belőle vagy hasonló, át tudja-e alakítani.


Normál boltokban pedig mondom, nem szeretek egyedül lenni mert nekem meg kell beszélnem a választott ruhát valakivel, hogy ő mit gondol különben nem tudok dönteni.

Plusz előbb is végzünk mert mindketten szétnézünk és összszedjük ami szóba jöhet aztán kiválogatjuk. Mármint ha határozottan megyünk valamiért, nem csak úgy szétnézni.


Az utolsó előtti voltam megint. a 21 éves.

2010. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én még egyszer se voltam a barátnőmmel vásárolni nem is nagyon vágyok rá,anyummal szoktam és apummal :D Szerintem nem ciki még 20 felett se elmenni szülőkkel vásárolni :)

14/l

2010. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
igazad van, énis 14/f vok, de az én mutterom nem ért a divathoz, viszont a ruha minőségéhez igen
2010. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!