Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne huszonévesen, 145...

Hogyan kéne huszonévesen, 145 centisen öltözködnöm?

Figyelt kérdés

Tegnap randim volt, ezért csinosabban akartam kinèzni. A srácnak tetszett is, nem ezzel van a gond...

Hazafele menet az utcán két nő, (max 5 évvel lehettek idősebbek nálam de szerintem közel egyidősek voltunk) kinevettek. Egyértelműen engem mert senki más nem volt az utcán, és csak akkor nevettek mikor elmentem mellettük. Szóval visszafordultam és megkérdeztem mi ilyen vicces, erre az egyik csaj mondja nevetve, gúnyosan hogy bocs, azt hittem valami random kislány vagy ilyen cuccban....

(Egyszerű fekete szövetkabát volt rajtam amit látott, sima farmernadrág, magassarkú bőrcsizma, de nem 20 centis csak szolid...szintén szolid smink, körömlakk, mégcsak nem is műköröm...) szóval nem értem, rajzfilm figurásan, habos-babosan kéne öltöznöm mert alacsony vagyok? Vagy úgy öltözzek mint egy öreg néni, hogy végre ne nézzenek kislánynak? Még csak nem is baj, hogy fiatalnak néznek, inkább az, hogy emiatt nem öltözhetek normálisan, a koromnak megfelelően, mert nevetség tárgya leszek...


2021. ápr. 29. 08:00
 1/8 molnarmarcell21 ***** válasza:

1: :D


Hány éves vagy, milyen az alakod, mi a "stílusod"?

Én nem látok problémát azzal, ahogy öltöztél. Nyilván olyan darabokat kell választani, ami magasabbnak láttat és nem aránytalannak. Feleségem hasonló méret, ő hosszú szoknyát szokott felvenni és testhezálló felsőt, ami kiemeli a csípőt és a melleket, hogy nőiesebb alakod legyen.

2021. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok, vékony, kismellű, rövid a derekam és a lábam is. nem igazán tudom milyen a stilusom, szimplán csak nőies. Én pl. A hosszú szoknyát tartom olyannak amitől aránytalan lennèk, na meg nem is tetszik....Egyébként nem akarok magasabbnak látszani, most segit rajtam ha 145 helyett 150-155 cm-nek tűnök? Azt nem akarom nyilván hogy aránytalannak tünjek de azért nem is akarom olyan hú de nagyon leplezni a magasságomat...Csak azt akarom hogy nézzek ki huszonévesnek és ne 10 évesnek...
2021. ápr. 29. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ilyen barmokkal. Gyerekesek.

Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Láttam már cowboy stílusú pasit az egyetemen ahova járok, japános animés cuccokban felnőtt nőket... Felvállalják magukat.

Öltözz úgy ahogy akarsz. Ha kiröhögnek ilyen buz1k akkor szólj be nekik nyugodtan.

2021. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a bő pólós outfitek is tudnak ám nagyon jól kinézni :D :)
2021. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ahogy akarsz és ahogy jól áll. Szard le mások véleményét, mindig lesz olyan akinek épp nem tetszik ahogy kinézel. Így a leírás alapján semmi probléma nem lehetett a ruháiddal, főleg hogy 15 évesek is már járnak magassarkúban meg elegánsabb kabátban.
2021. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Optikai magasságnövelésre javaslom még a magasszárú magassarkú csizmákat.
2021. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:

Szimplán az is lehet hogy irigyek voltak rád én pl pont a filigránabb csinosabb nőket kedvelem vagy még az is lehet valami nem passzolt valamivel egyébként randira csak magadat add nekem halálom volt régebben ha valaki csak randira volt csinos de amúgy meg sportos szeretett csak lenni.

Egyébként a le írták alapján nem volt gond veled bár nyílván ezt csak élőben lehetne rendesen látni.

2021. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
Kérdező, változtattál végül magadon valamit?
2021. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!