Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok, nők , ti...

Huszonéves lányok, nők , ti hogy öltözködtök, honnan vásároljátok a ruháitokat?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, mikor középiskolába jártam szinte csak Bershka-ból és Stradivarius-ból öltözködtem, viszont az utóbbi időben igyekeztem elhatárolódni ettől a két üzlettől, úgy gondolom, elsősorban a fiatalabb korosztály igényeihez vannak szabva a ruháik.

Leginkább Orsay-ből, H&M-ből szoktam vásárolni, illetve az utóbbi időben preferálom még az Envy-t, Mayo-t is, bár ezek drágák kissé.

Érdekelne, ti hogy öltözködtök, “levetkőztétek” már a tizenéves stílusotokat, esetleg tudatosan változtattátok meg azt?



2020. dec. 17. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

az altalad emlitett 2 uzlet valoban tiniknek szol inkabb, de azert ott is ki lehet fogni egy-egy jo darabot. en mindig megnezem online a kinalatot es ha valami megtetszik, megveszem, nem azon fog mulni, hogy milyen marka.


amugy a zarat, magnot es reservedet szeretem, illetve about you-n vannak jo markak. nadragbol levis. cipobol pl vagabond.

2020. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Zara, Orsay, Mango főleg. Néha a H&M-ben is kifogok egy-egy jó darabot, de oda ritkán megyek be. Illetve egy ismerősön keresztül Németországból szoktam rendelni egy kis butikból. Egy-két szettem Bonprixről is van, de nem sok. Cipőkre többet költök, mert fontos hogy a lábam egész nap bírja benne. Természetesen be szoktam nézni a Deicmannba és társaiba, de ott nagyon meg kell nézni, mert jártam úgy hogy próbálva még jó volt, otthon meg már nem tudtam járni benne. Épp ezért cipők esetében kicsit magasabb árkategóriát nézek és bőrcipőket, ha lehet.
2020. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Turkáló, H&M
2020. dec. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Turi. Nem támogatom a fast fashiont
2020. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Blue nature,a ruháim 80% tőlük van.A többi,mystyc day,reserved,orsay.

Igaz én pár év múlva már negyven leszek,de kb 15 éve ezeket a márkákat hordom.

2020. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két téli kabátom van, az egyik kínais, a másik Orsay-ból van. Cipőket Deichmann-ba szoktam venni, nyári ruhákat, ha tehetem akkor itthon megvarrom magamnak. Ha mégis veszek, akkor New Yorker, H&M.
2021. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyanúgy vásárolok a Bershkában és a Stradivariusban, ahogy az első is írta, nem minden ruha tiniknek való ott sem. Nyilván nem a mesefigurás necc haspólót és a széjjelszaggatott farmert veszem meg. Ezen kívül Zara, H&M, és Asosról szoktam még rendelni.
2021. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Többnyire külföldi dark shopokból rendelem őket. Vagy facebook csoportokban veszem masodkézből. Esetleg nagy ritkan turiban is talalok valami extrém cuccot.
2021. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Turi, Decathlon. Engem is hidegen hagy a fast fashion, inkább igyekszem védeni a környezetet használt ruhák újrahasznosításával.

23/L

2021. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Turi, én sem támogatom a fast fashiont. Ha sokadik alkalommal nem találok egy konkrét darabot, amit régóta szeretnék, esetleg akkor elmegyek a plázába. :D Egyébként tényleg ki lehet fogni a 2 említett márkától időtlenebb darabokat is, van nekem is több tőlük. Stradivariust különösen szeretem, de sok Zara, H&M, Pull and bear, Ralph Lauren, Hilfiger is van turiból.
2021. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!