Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak nadrágot, ha...

Hol vásároljak nadrágot, ha szinte mindegyiknek rövid a szára?

Figyelt kérdés
Magas nő vagyok (175 cm), és eléggé hosszúak a lábaim, ezáltal szinte az összes nadrág, amit megveszek, rövid a szára. Jóval a bokám fölött ér, szinte az összes. Nyáron ez nem volt probléma, de most, hogy jön a tél, eléggé zavaró, meg ugye fázik is a lábam.
2020. szept. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
C&A-ban sok nadrágból különböző hosszúság van. Van rövid, normál, és hosszú is. Ugyanígy Bonprix-nél is csak az ugye rendelős amit én annyira nem szeretek.
2020. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb farmermárkának is van egy derékmérethez többféle hossz.
2020. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pepco, Kik esetleg?
2020. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pepcoban, kikben Tescoban most tuti nincs hosszabb nadrág, tudom, mert egy hónapja hosszú nadrágot keresek amiből nem lóg ki a bokám.

Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor Levi's, Mustang, stb ezeknek mindennek van hosszabb fazonú nadrágja, de most pl a H&M-nél találtam olyat, ami 32-es hosszúságú (hát kíváncsi leszek rá)

A bonprixet én is megnézem eszembe se jutott, hogy onnan is lehetne rendelni.

2020. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, a női nadrágok 90%-a olyan, mint, amit kinőtt a viselője. Ki érti ezt?
2020. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!