Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen szettről? (Huszonéves srác)

Figyelt kérdés

Kabát: [link]


[link]


Kabát alatt:

[link]


[link]


Nadrág:

[link]


[link]


Cipő:

[link]


Tudom, hogy a kabát és a nadrág inkább elegánsabb és jobban passzol középkorú férfiakhoz talán, a cipő (konkrétan ez a modell) és az alsó kabát meg lazább és fiatalosabb, így elvileg nem illenek össze... De nekem tetszene.


Viszont kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is!



2020. dec. 1. 00:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyébként ezen a bácsin konkrétan ugyanezzel a nadrággal van majdnem ugyanez a bakancs, csak utóbbinak az anyaga és színe más:


[link]


[link]

2020. dec. 1. 00:58
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt a pulcsit ne vedd fel alá. Inkább egy garbót, ami sötétebb a kabátnál.
2020. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Bácsin😂

Uh, nehari, az a pulcsi nekem borzalmas

2020. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a mintás melegítőfelső kifejezetten csúnya, stílustalan. Főleg a szett többi darabjával összehasonlítva. Egyáltalàn nem illik hozzájuk.
2020. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a melegítőfelső önmagában, de valóban nem ezzel a szettel párosítva.
2020. dec. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a pulcsit ócsárlókhoz, mármint a többihez felvéve, amúgy jó.
2020. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pulcsi hányás
2020. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez a pulcsi ez katasztrófa önmagában véve is (terepminta rég nem menő), de a szövetnadrág + szövetkabát szetthez, ami amúgy egy elegáns valami, ez a pulcsi oltárira nem passzol. Két full eltérő stílust ötvözöl.


És ugyan ez a véleményem a cipőről is. Magához a szövetkabát + szövetnadrág szetthez hatalmas NEM. Egy túrabakancs... Ilyen nadrághoz + kabáthoz valami elegánsabb bakancs (Chelsea boots?), vagy bőrcipő, vagy valami hasonló dukál.


Szóval döntsd el, vagy elegáns leszel, vagy ilyen túrázó, kicsit sportosabb stílusban nyomod. A kettőt ne keverd. Szerintem maradj az előbbinél.

2020. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Mar csak egy partira valo csillampolo hianyzik a szettbol. Az egesz ossze van keverve mindennel, ami nem illik ossze.
2020. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Az a pulóver borzasztó. Olyat csak a kutya alá.


A kabát szerintem túl egyszerű és jellegtelen olyan, mint egy zsák. Én inkább valami ilyesmit keresnék:

[link]


A bakancs szódával elmegy. Tényleg nem az igazi, de bőven választhattál volna rosszabbul is. Egy chukka jobb lenne.

2020. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!