Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ugye azonnal rágerjedtek...

Fiúk! Ugye azonnal rágerjedtek egy lányra, ha ilyen csodaszép, nőies cipő van rajta?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 27. 02:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt hittem,hogy ez valami olcsó kínai piacos fos,mert a képek alapján nem egy kidolgozott,minőségi termék jut az ember eszébe.Rákerestem,hogy mennyiért adják ezt az általam eddig nem ismert márkát.Kétszázötvenezer forint egy pár cipő.Pofám leszakad.Annyiból tizenkétszer elmegyek prostizni.
2020. dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
#11: "elmennél" - feltételes mód, mert tudod te is jól, hogy ugyse mernél mert egy betoji pöcs vagy :D
2020. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Már láttam ma pár jó nőt de bizisten nem tudom milyen cipő volt rajtuk!
2020. dec. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem ráizgulok hanem ráokádok
2020. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
#12.Ne magadból indulj ki tesó.Aki egy prostihoz nem mer elmenni az férfiként nagyjából semmit ne várjon az élettől.Tudnék mesélni neked nagyon sok mindenről ezzel kapcsolatban,ha iránymutatás kell ilyen téren akkor keress meg privátban.De ez a kérdés nem erről szól.A válaszomban a prostikat csak viszonyitásképpen említettem,mondhattam volna azt is,hogy kétszázötvenért veszek egy új kerékszettet a montimba,vagy egy új objektívet a gépemre,vagy egy új Stellát a pergetőbotomra.Vagy te vehetsz rajta 700 kiló kenyeret,tökmindegy.Vagy parádézhatsz egy ilyen Balenciaga cipőben,ha úgy érzed,hogy ez a stílus van összhangban a személyiségeddel.Kinek mi a fontos.
2020. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi bajod van tulajdonképpen? Hadd hordjon már mindenki olyan cipőt amit akar, nem neked akar tetszeni basszus.

Mennyi feszültség lehet benned, hogy megkeresel egy csomó képet és várod, hogy veled együtt utáljon mindenki egy rohadt cipőt... Megbántott egy lány aki ilyen cipőt hord?

2020. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is szörnyű ez a divat, soha nem vettem fel ilyet, de mit kell itt fröcsögni és vadidegen lányokat legusztustalanozni, kigúnyolni? Normális vagy? Mit ártottak ők neked? Ha nem tetszik, nem foglalkozol vele. Én is ezt teszem, nem pedig nekiállok itt partnereket keresni ahhoz, hogy ismeretlen embereket szidjak meg gúnyoljak. Pedig sok minden nem tetszik a mai női és férfidivatban is.
2021. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
És neked mennyi erőfeszítésedbe telt ezt le írni? te nem fröcsögsz másokról oké akkor másokat se oktaski
2021. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!