Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csodaszep ez a no?

Szerintetek csodaszep ez a no?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2017. aug. 2. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Hülye kérdés...
2017. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Csúcsos áll,elálló fülek,közel ülő szemek.

Messze nem egy tipikus szépség plusz megnézném smink nélkül mennyire lenne neked csodaszép.

2017. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Magyarán ha oda menne hozzád, te nemet mondanál? Aha ;)

Savanyú a szőlő?

2017. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép, ízlések és pofonok, mindenkinek más tetszik.

Van, akinek szép ez a nő, van, akinek meg nem.

Ennyi!


B..romság tényleg ez a kérdés.

2017. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tipikus mű nő aki wmink nélkül nem ér semmit, na jó egy estét de nem többet.
2017. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az utolsó kép elég bejövős.Az ágyból mindenesetre nem hinném kirugdosnám,ha csinál reggelit akkor maradhat ebédre is.
2017. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van smink nélkül. Szépnek szép, de nekem van szebb is:)

2017. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Az itt levő pasiknak CSAK az átlagos lányok kellenek, de ha egy szépség királynő jelöltre írják, hogy "Hát ha csinál reggelit, akkor maradhat ebédre"... :D :'D


Kihalok :D :D


Szerintem szép. Kedves arca van.

Ha szétmennénk, akkor nem azért, mert nem vonzódom hozzá az tuti. Smink nélkül is szép. Ott van némi minőség romlás, de ott se csúnya.

2017. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azok mondják hogy nem szép akik kevésbé jó külsővel rendelkeznek.Akik elégedettek magukkal,nincs okuk másokat lehúzni,hogy ők többnek tűnjenek.A pasik meg úgy nézik,hogy eltudják maguk mellett képzelni vagy sem.Egy ronda pasi egyből azt mondja,hogy ááá ez a nő nem nagy szám,mert kevésnek érezné hozzá magát.És van a pasi,akinek mindegy egy kevésbè előnyös külsejű nővel is lefeküdne,meg ezzel is,úgyhogy neki mindegy.És vannak az egészséges önértékelésű nők ,akik reálisan látnak másokat,és eltudják ismeni más szépségét,mert nem keseregnek a saját hiányosságaikon.
2017. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
DE neked is 74%-od van, így olyan, mintha kétszer írtam volna egymás után... most már olyan, mintha háromszor!
2017. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!