Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan ered a Birkenstock...

Honnan ered a Birkenstock papucsok népszerűsége?

Figyelt kérdés
Én 2019 nyara óta látom a szokottnál több lányon.

2020. nov. 3. 00:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
#10 miért lenne proli? Aki nem flipfolop lábujjas szivacsos papucsba meg otthoni papucsban megy ki a városba, hanem ízléses UTCAI papucsban ami illik a szettjéhez egyáltalán nem proli. Attól függ milyen papucsot visel valaki és hogyan.
2020. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem is tetszetős a lányokon. Feldobja a megjelenésüket. Nyilván, ha túlzottan elterjed, akkor veszít az esztétikumából.
2020. nov. 4. 00:27
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
#5 Nem ér később falura sem. Én ezt divatnak semmiképp sem nevezném, ezetleg az SZTK k ortopéd osztályán. Nyilván van aki hordja, de nem sokan
2020. nov. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
#6 Dehogy nem megyünk, rohadt kényelmes!:D És mivel van talpa is, sose piszkos benne a lábam és aki azt mondja nem lehet benne "stílusosan" kinézni, az vagy szűklátókörű vagy maradi. Láttam én már nem egyszer igényes Birkenstocos és prolis szandálost/bármi más nyári cipőst.
2020. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néznek ki, kényelmesek is. Ahogy az előttem szóló írta, prolis szandálossal úgyanúgy lehet találkozni. Sok évvel ezelőtt, 2012 környékén Hollandiában láttam fiatalabb lányokon először.
2020. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Régóta divat nyugaton, mi még anno mikor rendszerváltás után jöttek a balcsira a németek, akkor szerettünk bele, úgy hívtuk német papucs 😀😂, akkor a Scholl dupla csatos ment, most rá is kerestem, 24.000 ft,szóval ára alapján nem proli, az északi országok fiataljai a mai napig tolják benne, nekem is még mindig nagyon tetszik pedig már 42 éves vagyok és brutál kényelmes. A Birkenstock is vagànyul nèz ki!

Megyek rendelek is egy Schollt, az ősklasszikust.


[link]


Két éve Stockholmban a csajok ruhával farmerkabáttal hordták a 24 fokban.:)

2021. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#16

Így van, tipikus észak-nyugat európai viselet. Szerintem borzalmasan néz ki, két szintet levesz bármilyen nő stílusáról. Kényelmes, egészséges ezt adom, de randa.

2021. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17 #

Miért neked milyen papucs tetszik?

2021. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18

Nőkön: slbármilyen szandál inkább, flipflop, stb.

17 voltam

2021. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
A szivacs flipflop papucsnál nincs igénytelenebb utcán, főleg ha ki van járva a belső része. A Birkenstock teljesen rendben van.
2021. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!