Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet a Dr. Martens...

Hogyan lehet a Dr. Martens bakkancsokat a leggyorsabban betörni?

Figyelt kérdés
Szóval a mai nap megvettem a legelső pár Docs-omat és szeretném tudni hogyan lehetne a leggyorsabban betörtni őket. 3-4 heteket olvastam,de biztos hamarabb is belehet.

2020. okt. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert mi a baj a normál tempójú "betöréssel"?
2020. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kényelmetlen mi? Meg kell szenvedni az 1 hónapot.
2020. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi idő alatt is kényelmetlen hordani a cipőt.
2020. okt. 10. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért érdekes, hogy kicsi/nemlétező neveket koptatva nekem sose volt még ilyen kényelmetlenség gondom, vagy ha mégis, akkor csere eggyel nagyobbra, és meg is van oldva. Nem lábkissebbítőnek veszel cipőt ember.
2020. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem nem volt kényelmetlen a Dr. Martens, nem kicsi? Vagy a lábad érzékeny?
2020. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is az a kényelmetlen,hanem szoros egy kicsit. Lábmérettel semmi baj sincs,38-ast vettem és még felpróbáltam egy 37-est netalán az jobban illik,de az felse jött a lábamra.

Szerintem a lábam érzékeny mivel még sose volt ilyen acélbetétes bakkancsom.

Azóta volt rajtam a lakásban ilyen 1 órára egy vastag zoknival felvettem és kezd kényelmesebb lenni.

2020. okt. 11. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamar betörik.
2020. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!