Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nevetséges, hogy visszajöt...

Nem nevetséges, hogy visszajöttek divatba a 90-es évek vastagtalpú holdjárói?

Figyelt kérdés

Elég volt a 90-es években végigélni a rikító narancsárga pólót a magasított Buffaloval és a szűk farmerekkel együtt

Erre meg most visszahozzák a holdjáró cipőket de már várom mikor jelennek meg a rikító pólók

Visszajöttek a bakancsok is,nekem volt Dr Martensem is (többek között) na de nem 60 ezerért.

Kissé irreális mostanság a Dr Martensek ára, én még az enyémet anno akkor 25-30 ezer körül vettem

Komolyan a divatvilág tervezői kissé lehetnének kreatívabbak is mert teljesen úgy érzem magam mintha visszaestem volna kb 1997-be



2020. aug. 2. 04:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Megnyugodhatsz, bármit is hordasz már volt “divatos” 20-30-40-50 évvel ezelott.

Szerintem a kèrdésed baromság, a divat es a divatmajomkodas mindig is ilyen volt.

2020. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez miért fàj?
2020. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Te nekem nem fáj, nem én röhögtetem ki magam 3-4 cm magas bakancsokban amin pár év múlva a fotókon jót fog röhögni a következő generációk


A divat mindig ismétlődik általában a régit előhúzzák és változtatnak rajta valamennyit majd újra kidobják piacra mint aktuális trendet

Kissé több kreativitást várna el az ember mintsem az állandó utánzást

Megjelennek újabb vonalú divatruhák és kiegészitők is de a nagy része az aktuális divatnak mindig a múltra épül valami érthetetlen oknál fogva enyhe változással, mintha nem tudnának teljesen újat mutatni

2020. aug. 2. 07:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fast fashion cégek is az effajta, 90-es éveket idéző ruhákat gyártja, ezeket veszik.

Egyébként már lehet látni a boltokban a "rikító" felsőket.

2020. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed tudsz mutatni valami TELJESEN újat, akkor ideje berobbannod a divatiparba.

Egyébként én nem tartom röhejesnek őket, pedig, nincs nekem ilyen cipőm. Sőt, régi képeken, ahol szüleink viseltek ilyent, ott se tartom cikinek, vagy nevetségesnek, szerintem jól állt nekik.


Semmi gond nincs azzal, hogy a régi divatot másoljuk, amíg korszerűsítjük. Én például imádom a vintage cuccokat, és ezzel nem vagyok egyedül. Viszont van egy olyan midi szoknyám, amit ha crop toppal veszek fel, akkor mindenki dicsér. Szóval megvolt a vintage szoknya vonalnak a korszerűsítése.


Amúgy a 90-es évek újra divatbajöttének szerintem kissé köze van a Stranger Thingshez, elvégre nagyon berobbant a sorozat, és ott is elég faszán öltözködnek :D

2020. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4

tudtam, hogy ismét elő fognak jönni a rikitó felsők :D

Mostmár csak a rave korszaknak kell előjönni a susogós melegítőkkel és teljesen visszautazunk az időben :D


Egyébként Avici megjelenése óta a szimpla diszkós zeneipar egy hulladékká vált és valami technós-pittyegős-őrjöngős vonalat követ amitől normál hallású embernek csak a feje fájdul meg

Hol vannak már a jó klubzenék meg a jó dallamos progressziv zenei vonalak, sehol.

Hulladék az egész klub zeneipar is már jópár éve

2020. aug. 2. 08:23
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez teljesen nevetséges!
2020. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
A Buffalo akkor egy jó minőségű, és kinézete ellenére egész kényelmes darab volt. Hogy hogy nézett/néz ki, az lehet vita tárgya, de szerintem felesleges vita lenne. Van, aki a realistákat szereti, és van, aki pedig a kubistákat. Az értelmesebbje pedig megérti, értelmezi mind a kettőt. A divat véleményem szerint nem nevetséges, vagy nem nevetéges. Az meg fun fact, hogy ugyanaz a személy hozta be az országba ezeket a cipőket, aki aztán a Tisza brandjét élesztette fel.
2020. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy csípő farmernadrág buffaloval, ezerszer jobban nézett ki, mint a mostani nőkön a nyakig felhúzott nadrág. A kivillanó boka is elég tré. Én akkor voltam tini imádtam az akkori divatot. Sajnos manapság sehol nem találok csípőnadrágot pedig vennék párat.
2020. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sem tetszik a magastalpú, "holdjárók". Én pasi vagyok, mondjuk azt irigylem a nőkön, hogy bármit divatba hoznak, kombinálják a ruhákat, cipőket. Míg mi pasik folyton ugyanazt a 1-2 outfitet hordjuk. Hiszen ha vmi eltérőt hordanák, akkor cikinek, nem normálisak néznek.
2020. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!