Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nevetséges, hogy visszajöt...

Nem nevetséges, hogy visszajöttek divatba a 90-es évek vastagtalpú holdjárói?

Figyelt kérdés

Elég volt a 90-es években végigélni a rikító narancsárga pólót a magasított Buffaloval és a szűk farmerekkel együtt

Erre meg most visszahozzák a holdjáró cipőket de már várom mikor jelennek meg a rikító pólók

Visszajöttek a bakancsok is,nekem volt Dr Martensem is (többek között) na de nem 60 ezerért.

Kissé irreális mostanság a Dr Martensek ára, én még az enyémet anno akkor 25-30 ezer körül vettem

Komolyan a divatvilág tervezői kissé lehetnének kreatívabbak is mert teljesen úgy érzem magam mintha visszaestem volna kb 1997-be



2020. aug. 2. 04:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy kérdésem van: ti hol éltek?

Mert ezek a cipők egész pontosan 2 éve voltak felhypeolva a divatmajmok körében.

Ezt onnan tudom, hogy én kizárólag CSAK platformos cipőt hordok, mást nem tűrök meg a lábamon, és nem érdekel az aktuális divat sem.

Akkor megörültem, mert nagyon sok ilyen darabot gyűjthettem be. Sokkal olcsóbban kijöttem, nem kellett rendelgetnem. Még a Zarából (!!!) is hoztam haza egyet 12 rongyért (alapvetően 20.000-45.000 alatt nem igazán találok nekem megfelelő cipőt). Eltelt 1-2 év, - és már alig látok ilyen nagyágyúkat. 😞 Felváltották őket a törpesarkúk, a platform nélküli “überminimalista” verziók.

2020. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd pont te kerdezo mondod meg hogy milyen ruha jo meg milyen zene es mi az ami nevetseges.

Az interpretaciodbol hianyzik a szo: “szerintem”

2020. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12 nekem te meg itt ne dumálj bele abba, hogy én mit mondok

Egyébként is vitaként, kérdésként tettem fel a témát, hogy "nem röhejes e?" de látom kis Bütyök még olvasási gondjaid vannak, miért nem mész vissza inkább az alsóba megtanulni olvasni?

Mindenkinek megvan a véleménye arról, hogy röhejes e valami vagy sem

2020. aug. 2. 18:27
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem a bakancsokra pont nem igaz az, hogy "visszajöttek", mert folyamatosan hordott darabok voltak, és most is azok, de egy részükre nyilván nem mondom, hogy a divat miatt. A Martens pont mindig is klasszikus volt, külön kiemelve a 1460-at.
2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14 bizonyos alternativ körökben mindig is divat maradt a Martens, punkoknál vagy rockereknél de most populárisabb lett, hogy visszahozták a 90-es évek divatját

Nekem a 1460 munkáscipőre hasonlít és nem fényes bőrből van, nekem ezért nem tetszik személy szerint

Nekem a kissé pörge orrú fényes bőrből készült Martensek tetszettek csak az egyetlen problémájuk az volt, hogy az acélkapli nem volt levarrva bennük tehát ha belerúgtál valamibe (vagy valakibe) akkor előfordult, hogy az acélbetét hátracsúszott

Ezt a Jetta Grip kiküszöbölte mert három sorral levarrták az orr acélbetétes részét viszont annak meg rendkivűl gyorsan kopott a talpa a Dr Martenshez képest

2020. aug. 2. 19:11
 16/22 anonim ***** válasza:
Azért az ára miatt vajmi kevessé lesz populáris...Az rendben van, hogy szép, meg igényes a kivitele, illetve az anyaghasználata, de akkor is túlárazott, ezzel egyetértek. A 8761-esnek meg varrott az acélos orra, szóval "problem solved". Egy 1919 meg nem ilyen, de azzal meg ki rúg bármibe, vagy bármibe akkorát, hogy hátrébb menjen...:D És valahol az is kreativitás, hogy pontosn tudják, hogy egyes cipőket szinte tilos változtatni, 10-20-30 éve ugyanúgy néznek ki. Ezeket nevezzük klasszikusoknak.
2020. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

8761-nek kissé feleslegesen vastag a talpa szerintem

Én például rúgtam akkorát, hogy hátrébbcsúszott az acélbetét a Martensenben

aztán ilyen légbuborékok keletkeztek a bakancs orrában

2020. aug. 2. 19:33
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem pont az tetszik benne. A Jadon meg még extrémebb, bár az nem is acélos. A '90-es áve vége meg erről szólt :D
2020. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*évek (mármint a Buffalo-Energie párosról, rave, techo...stb.)
2020. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A Buffalo a maga korában menő cipőnek számított de a 60 kilós lányok érdekesen néztek ki benne

Az Energie az meg főleg egy menő divatos és igen drága márka volt a 2000-es évek elején

Az egyik volt barátom az volt belehülyülve az Energie-be, csak abban járt és megvette a lyukacsos - szagatott Energie farmert is 60 ezer forintért is

Nem is tudom, hogy az Energie cég működik e még vagy már megszűnt, nem nagyon hallok róla semmit az elmúlt években

Divatos és jó minőségű márka volt de igen drága is volt emellé

2020. aug. 2. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!