Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nevetséges, hogy visszajöt...

Nem nevetséges, hogy visszajöttek divatba a 90-es évek vastagtalpú holdjárói?

Figyelt kérdés

Elég volt a 90-es években végigélni a rikító narancsárga pólót a magasított Buffaloval és a szűk farmerekkel együtt

Erre meg most visszahozzák a holdjáró cipőket de már várom mikor jelennek meg a rikító pólók

Visszajöttek a bakancsok is,nekem volt Dr Martensem is (többek között) na de nem 60 ezerért.

Kissé irreális mostanság a Dr Martensek ára, én még az enyémet anno akkor 25-30 ezer körül vettem

Komolyan a divatvilág tervezői kissé lehetnének kreatívabbak is mert teljesen úgy érzem magam mintha visszaestem volna kb 1997-be



2020. aug. 2. 04:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem kell bemutatni :D Amúgy az Energie szerintem létezik, és mint látjuk, a Buffalo is dolgozik. Az a cipő akkoriban 40k volt, nem hiszem, hogy a mai árán annyira népszerű lenne, br ki tudja...A New Rock bakancsok még brutálisabban néznek is, és van, ami bőven 6 számjegyű összebe kerül. Legalább adnak érte rendesen anyagot...:D Az egy szűk réteg divatja, sosem lesz népszerű.
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Azért az megvan ugye, hogy 25.000 forint a 90-es években a legtöbb embernek kb. 4-5 havi fizetése volt? Most a 60.000 forint ehhez képest egy alacsonyabb bért tekintve is nagyjából fél havi fizetés (vidékről beszélünk). Azt nem említve, hogy én 1 hónapja 35-ért vettem a Martensem, boltból újonnan. Nyilván akcióban, dehát okosan kell vásárolni, a legtöbb Martens viselőnek akit az utcán látsz valószínűleg nem sürgős azonnal megvenni, aki megveszi teljes áron annak meg egészségére.


A rikító,neon színű pólók már tavaly előtt elkezdtek visszajönni, tavaly nagyobb divatja volt mint idén, szóval erről kicsit lecsúsztál már.


Az már egy másik téma, hogy ezekkel az extra bumburnyák sportcipőkkel, vagy a rikító színekkel én sem tudok azonosulni. Mondjuk a Martens Jadonokkal meg igen. Én egyébként az a típusú ember vagyok, aki tudja magáról,hogy néhanapján idétlen dolgokat vesz fel, dehát ha tetszik akkor tetszik, ha másnak nem tetszik ahhoz nekem semmi közöm.


Az igazat megvallva nemigen van új a nap alatt divat téren, max azoknak a fiataloknak újdonság egy-egy trend, akik az évtizedekre visszanyúló divatirànyzatokkal nincsenek tisztában. Sőt, valószínűleg minden ember számára lehetne olyan korszakot mutatni, amiről nem tudott, ezért ha újra divatba jönne, újdonságnak tekintené.

2020. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!