Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az,hogy viszonylag...

Miért van az,hogy viszonylag kevés embert látok vékony hosszú ujjúban?

Figyelt kérdés
Többnyire kapucnis melegítő felsőt,vagy kardigánt ,esetleg inget látok az embereken a hidegben .Vagy pulóvert .Nem annyira elterjedt?Nekem a kedvenc ruhafajtám,nem is öltözök sokszor alá,és sokat ojan szép esztétikusra gyártanak,de magyarokon inkább a kardigánt vettem észre hogy gyakoribb.
2020. szept. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem egyezik az ízlésed a többséggel. Nincs ebben semmi, mindenkinek más tetszik.
2020. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vékony hosszú ujjú önmagamában nem elég meleg. Aláöltözve meg idétlen. Ha meg ráveszel valamit ugyanott tartasz mintha rövidujjú lenne alatta..
2020. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, én nem hordok olyat mert nem praktikus. Ha fázom, akkor a rövid ujjúra ráveszem a pulóvert vagy kardigánt, ha meg nem fázom akkor rövid ujjú van rajtam. Amíg volt ilyen vékony hosszú ujjúm, mindig feltűrtem az ujját mert zavart.
2020. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem praktikus, 2-3 ilyen felsőm van, az évnek csak néhány napján tudom hordani. Nem lehet szépen, kényelmesen rétegezni. Abban a pár napban lehet hordani amikor kint már kell egy vékony dzseki és az épületekben sincs még fűtés
2020. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem sokat látnál benne, nagyon sok hosszú ujjúm van, nagyon szeretem őket. Pólóbol van egy pár, viszont hosszú ujjú bodym rengeteg van, átmeneti időszakban sokat hordom úgy hogy veszek rá egy pólót, nem fázok és melegem sincs, vagy ezt még szoktam mellénnyel is kombinálni.
2020. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!