Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez már vásárlásmániának számít?

Ez már vásárlásmániának számít?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc ruha márkám, és pár hónapja,minden hónapban veszek pár darabot az aktuális kollekcióból,csak sajnos minden darab 10ezer ft körül van. Sajnos akkor is ha tudom h nem erre kéne költeni,spórolni kéne stb. Meglátok valamit, és nem rendelem meg azonnal,mert tudom h nem kéne, napokig tépelődök,h de jó lenne,de jól néz ki.Aztán nem bírom tovább és megrendelem. De ha megjön nagyon örülök és hordom is,nem az van h csak beakasztom a szekrénybe és kész. Ez csak ruhára vonatkozik, és csak erre a márkára,mást meg se nézek. De így is fele annyit se veszek meg,mint szeretnék. Szóval azért van kontroll, de nem bírom ki h egy-egy darabot ne rendeljek minden hónapban. Pl megvettem 1 ruhát 17ezerert,es megfogadtam h mast ebben a hónapban nem. Azota vettem egy felsőt és egy nadrágot. De azért mert ezer éve kinéztem, és most leárazták. 😳

2020. jún. 5. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem annak számít, de tudom milyen érzés ha mondjuk nem veszed meg rögtön, csak arra gondolsz, hogy, de jó lenne ha meglenne. (Átérzem lány vagyok és én is hasonló) Akkor ez a márka nem olcsó, (egyik sem az) Meg kell néha állnod, hogy ne vedd meg. Én is meg tudom állni. Szerintem az az egyik legjobb érzés ilyenkor, ha leértékelve veszed, szerintem várd ki, vagy nézz olyan darabokat, és akkor nem költessz annyit, és szerintem jobb érzés lehetne. Vagy a másik, hogy felállítassz egy bizonyos limitet minden hónapban, hogy csak ennyit költhetek kizárólagosan és kész, de ezt már neked kell megállnod.

Sajnos ez fejben dől el, hogy mi a fontosabb neked, hiszen írtad, hogy spórolnod kellene. Biztosan meg tudod majd állni. Én tényleg átérzem a helyzeted. :) Ha esetleg szeretnél privit írni, nyugodtan.

2020. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!