Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg lehet objektív módon...

Meg lehet objektív módon ítélni mi számít vásárlásmániának?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek más az anyagi háttere.Én kozmetikumokat szeretek vásárolni ha nem is havonta akkor kéthavonta és akkor min.6000ft.értékbe.Falun lakom ahol nincs dm és ha oda eljutok akkor min 2-3 flakon testápolót+arckrémet veszek amiből egyet elpakolok nehezebb időkre.Valamikor megveszek 1-2 terméket amit kis idő után megunok és elteszem és veszek másikat majd a meguntat későbbiekben elhasználom.Kukába nem landol egy sem.Pazarlás nincs!Parfümökkel is így vagyok de azt csak évente vásárolok kettőt ha kifogyott otthon ha nem akkor is veszek az avontól és csak akciósat.
2012. jún. 27. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vészes a dolog szerintem. Viszont ha feltetted ezt a kérdést, akkor nem érzed te sem indokoltnak, hogy ennyit vásárolj.
2012. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!