Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tį nem unjátok a harisnyás...

Tį nem unjátok a harisnyás férfit?

Figyelt kérdés
Itt az öltözködés kategóriában vann egy csávó aki minden kérdés alatt megvan veszve, hogy a nő miért hordhat bakancsot meg a férfiak miért nem hordhatnak harisnyát😅
2020. jún. 3. 00:35
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Én láttam már 4-5 éves hozzá szolasokat ugyanezzel a szó használatal.

Szerintem ő lesz a 40 éves test építő aki skinny farmert hord hogy látszon a munkája gyümölcse 😂😂😂😂

2020. jún. 12. 16:09
 32/39 anonim ***** válasza:
15%

Én azért örülök ,hogy ennyien figyelnek rám.

Talán azért mert én ki tűnök az itt résztvevő egyhangú,szürke és unalmas emberkék közül....

2020. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
78%

Oh igen, hát persze. Mert aki nem vesz fel férfiként harisnyát, az már egyből unalmas, szürke, egyhangú emberke. Mi a helyzet a metalheadekkel, a hypebeastekkel, vagy akik a hanyag eleganciát képviselik? Teljesen más stílusok, de mind ki tud tűnni az átlagból és mégsem kell hozzá harisnyát hordaniuk bakker.


Amúgy megkérdezhetem 32-es, hogy te egyébként miket szoktál a harinysákhoz felvenni?

2020. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
30%
32-es: Cilinke! Beszerezted már a stukkert? :D
2020. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
30%

33\ a harisnyaviselés nem divat vagy stílus kérdése, hanem egy kiegészítő ruhanemű, fehérnemű . Ezért is fura, hogy ennyi szó esik róla, ennyire túl van reagálva. Ráadásul a harisnya több féle képen lehet felhasználni, mint a rövid harisnyát, azaz a zoknit.

Nálunk valamiért a harisnya és zokni annyira külön van választva, mintha a csizmát és a cipőt választanánk ketté; a csizma női, a cipő férfi.

2020. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Cilinke! Elmondtuk már, hogy azt hordasz, amit akarsz. De vagyunk egy páran, akik nem élnénk ezzel a lehetőséggel. Ne legyél már ennyire értetlen! :D
2020. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%

35.

Eme felfogas szerint a férfiak nyugodtan megfagyhatnak.

Gratulálok ehhez a felfogáshoz,jó hogy én nemnkövetem...

33.

Nem pont a harisnyára gondoltam, mivel én sem mindég viselem, hanem amúgy ha megnézed az igazi férfiakat mind-mind fénymásolat!

Csak hogy megfeleljenek egymásnak és cilinkének....😹

2020. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
25%
Engem nem zavar. Viszont, ha te unod, akkor miért olvasod?? Van itt millió téma bárki találhat számára érdekeset...
2020. júl. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem követem de minden kérdés alá be tolja a pofáját
2020. júl. 3. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!