Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tį nem unjátok a harisnyás...

Tį nem unjátok a harisnyás férfit?

Figyelt kérdés
Itt az öltözködés kategóriában vann egy csávó aki minden kérdés alatt megvan veszve, hogy a nő miért hordhat bakancsot meg a férfiak miért nem hordhatnak harisnyát😅
2020. jún. 3. 00:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%
Volt már olyan is, hogy valaki felhozta neki, hogy ha lenne gyereke, akkor vajon őt is lemelegnőzné vagy "lepitsázná", mert rövidnadrágot hord. Akkor hirtelen lett neki egy kislánya es felesége is. :D :D
2020. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Következőnek szintén pitsa gatyás fia is lesz 😂
2020. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%

Számomra az is örömöt jelent ha van kit idegesítenem... És lám.

A többi csak plusz pozitívum. :)

2020. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Rajtad inkább már csak röhögni lehet ezek után :D
2020. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor nemcsak homokos vagy de beteg js
2020. jún. 4. 19:21
 16/39 anonim ***** válasza:
16%

Várjatok!


Itt is van egy homokos kislány meg a támogatói aki "fiúsabban" szeretne öltözni, ugye ez a homokos lájtos megnevezése.

Jó röhögést rajta is...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%

11-es:

"Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy remete:

Unalmában, bánatában született egy gyereke!" XD

2020. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
49%

Ez csak azért teszi, mert olyan megbélyegzők vele szemben és azzal, aki pasiként harisnya kedvelő. Ha evidens lenne, hogy pasik is szeretik hordani, akkor nem tépné így magát.

A nők között is van harisnyafétises, itt a gyakorin is, gyakran hozzászólnak harisnyás kérdésekhez, hogy ők mennyire imádnak harisnyát hordani stb. Sőt van harisnya nevűek is pl harisnyababee, ivyl.

Tehát ha nem piszkálnák a harisnya kedvelő pasikat, akkor nem jönne a szokásos kettős mércés dumával, és több pasi felvállalná, hogy harisnya kedvelő. Ahogy én is felvállalom, annak ellenére, hogy a elmúlt 20 évben, annyira ki lettek a harisnyakedvelő pasik gúnyolva, hogy sosem fog divat lenni, sem elfogadott. Igaz sok embert eddig sem érdekelte eza szokás.

2020. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%

18!


Én nem másnak hanem magamnak öltözök!

Ha így tenne az a sok harisnyakedvelő akkor semmi gond nem lenne, csak van köztük olyan akinek előrébb van az hogy az idegeneknek megfeleljen.

Én nem tartozom közéjük, magasról le..arom azokat akiknek ez nem tetszik.

Pont úgy teszek akik a példamutatóim ebben a témában, ők pedig a férfi ruhát viselő nők! Itt is van egy a 39-es versenyző személyében csak hát mint tudjuk itt férfi gyűlölet van részrehajlással és ő róla szó sem esett pedig nyíltan vállalta , hogy férfi ruhát hord utcán.

De az ilyen nők is sz.rnak mások vélenényére, hát akkor miért ne tenném én is!

2020. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit meg mosolyogtató, de hát van véleménye! Engem jobban zavar pl harisnyával kapcsolatos kérdésre válaszolva, minimum három-négy privátot szoktam kapni kis perverzektől. Benne legalább van annyi hogy itt fel vállalja "nyiltan"!
2020. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!