Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál és vastag harisnya...

Szandál és vastag harisnya hordható együtt?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek valahova, és az öltözetemhez egy magassarkú szandált fogok felvenni.

Viszont vasárnap kora reggel jövök el onnan, amikor valószínűleg lesz annyira hideg, hogy a szoknyám alá kellene vegyek egy vastagabb harisnyát. Vigyek váltócipőt, vagy nem néz ki annyira gáznak egy 30-40 denes harisnyával a szandál?


2020. máj. 20. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp kell váltócipő
A szépségért meg kell szenvedni, fagyj meg (harisnya nélkül)
A kettő együtt nem gáz, hordható
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap még eső is lesz reggel. Legjobb ha zárt cipőben mész, és a szandált szatyorban viszed és csak beltérben veszed fel. Még egy hosszabb parka kabátot is felvehetsz.
2020. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet választani, De én azt mondom, hogy hazafelé nyugodtan lehetsz gáz, és mehetsz akár a szandál+harisnya kombóban. Nem kell már tetszened senkinek 😃


Amúgy annyira nem gáz.


Meg ha megoldható, hogy viszel váltócuccot, mert van ruhatár, meg szívesen mászkálsz pluszcuccal, vagy ilyesmi... nem tudom milyen esemény, akkor az is rendben van.

2020. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Két napig magassarkúban akarsz rohangálni?
2020. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szandálban nem látszik ki a lábujjad, akkor szerintem teljesen rendben van harisnyával együtt.
2020. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Melus Pelus válasza:
Nem hiszem, hog jól mutatna... Inkább ne. Persze ez csak az én ízlésem! Ha neked tetszik akkor vedd fel.
2020. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hordhatónak hordható, de nem valami kellemes látvány, főleg vastag harisnyával. Még egy vékonnyal talán elmegy (bár sokak szerint úgy is gáz, viszont fel lehet úgy is venni, h ne látszon a lábujjaknál a harisnya, de ahhoz a legvékonyabb, legészrevehetetlenebb harisnya jó csak), de egy vastagabbal nem kéne eröltetni szerintem. Szerintem a váltócipő a legjobb választás. Vagy nem veszel harisnyát, vagy pedig olyan lábbelit, amihez tudsz harisnyát is húzni...
2020. júl. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!