Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
Eddig mindig hordtam melltartót, de sokkal kényelmesebb ha nincs rajtam (és egészséges is). 18 éves vagyok, egész nagy melleim vannak, úgyhogy nem tudom, hogy jó ötlet lenne ez... szerintetek visszataszító, ha egy lánynak kicsit átlátszik a melle? (Előre köszi a válaszotokat🙂)

2020. ápr. 5. 23:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Ha normális alakja van nyugodtan. Én se hordanék ha állnának valahogy.
2020. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem D-s kosarú a melltartóm, az egyik mellemre pont jó, a másikra kicsit nagyobb kellene, mert nem egyformák. Kicsit lógnak is. De csak akkor hordom, ha valami neves esemény miatt ki kell öltöznöm, például ha színházba megyünk. A férjem nagyon örül neki, mindig tapizza ha a közelében vagyok. Hogy mások mit gondolnak, az meg le van szaharázva! Nekem kényelmesebb melltartó nélkül, és imádom azt is, hogy a férjem bolondul értük.
2021. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!