Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
Eddig mindig hordtam melltartót, de sokkal kényelmesebb ha nincs rajtam (és egészséges is). 18 éves vagyok, egész nagy melleim vannak, úgyhogy nem tudom, hogy jó ötlet lenne ez... szerintetek visszataszító, ha egy lánynak kicsit átlátszik a melle? (Előre köszi a válaszotokat🙂)

2020. ápr. 5. 23:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan mekkorák a melleid? És mennyire lógnak?
2020. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem mindegy mi van rajtad.

Ha egyetlen réteg póló takarja a melledet, nem számít ha a mellbimbó színe nem látszik át, az egész mell formája kirajzolódik, és közönséges.

Ha szűk pólót/ trikót viselsz, amire ráveszel még egy inget, akkor oké.

2020. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
8%
ha vékony vagy és feszes kis melleid vannak (max B), akkor oké, de ha ennél nagyobb vagy/és az áthajlási redő alatt van a bimbó - azaz lóg(egy picit is) - akkor nem oké
2020. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Én szinte soha nem viselek itthon melltartót már kezdetek óta és ahogy te és egy kommentelő írta, esztétikusabb, kényelmesebb és sokkal egészségesebb, ha nincs rajtad, itthon a kutya se nézi hoyg van-e rajtam vagy nincs.

Az már mindjárt más dolog ah pl elmész valahova, de most hogy kijárási korlátozás van, pláne nem viselek.

75C mellem van, meglehetősen feszes, jó tartása van, hogy a mellbimbóm és a bimbóudvarom átlátszik-e az már mellékes, mint mondtam, itthon a kutya se nézi.


17/L

2020. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Utálom a melltartót, többek között ezért műtettem meg a mellem.

Már nem hordok.

2020. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük "Szakértő úr" :D
2020. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem p dolga a jó ízlés keretein belül. Nem szerencsés melltartó nélkül fehér vagy átlátszó dolgokat viselni. De ezen kívül szíved joga nem felvenni melltartót. A nap végén úgyis az számít, hogy érzed jól magad.
2020. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%
Nekem az a véleményem hogy közönséges és gusztustalan.
2020. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben nem hordtam még suliba se, de nem szeretik és megnéznek miatta.

Mondjuk nekem nem mertek beszólni, ezt már az elején tisztáztam mindenkivel hogy tartsák meg a véleményüket maguknak.

Meg fognak érte bámulni az tuti de sokkal jobb nélküle, teljesen felesleges egyébként.

2020. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már én sem szoktam hordani,de nem is zavar ha látszik,nekem így kényelmes! 36N
2020. ápr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!