Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem hord melltartót?

Figyelt kérdés
Eddig mindig hordtam melltartót, de sokkal kényelmesebb ha nincs rajtam (és egészséges is). 18 éves vagyok, egész nagy melleim vannak, úgyhogy nem tudom, hogy jó ötlet lenne ez... szerintetek visszataszító, ha egy lánynak kicsit átlátszik a melle? (Előre köszi a válaszotokat🙂)

2020. ápr. 5. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Elég kellemetlen, ha átlátszik. Nem akarom mindenki mellét látni. Ha nagy, akkor nem is jó ötlet.
2020. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Nincs vele probléma sokan csinálják ezt így közismert személyiségek, közszereplők is, Fiú vagyok a huszas évem eleiről én abszolút megértelek, sokkal kényelmesebb így és ha nagyon akkor meg van formája is, szóval nem szükséges amelltartó, semmi probléma, mások véleményével pedig nem szabad foglalkozni, legfontosabb az ikreid kényelme! ;)
2020. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Ő dolga. (plusz lájk, hogy van tartása figyelmen kívül hagyni a teljesen értelmetlen szabályokat, és kezelni a végtelenül kicsinyes társak összenézését)
2020. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Majd ha pár év múlva lógni fognak, necitt sírj! Vegyél a méretednek megfelelő melltartót, akkor észre sem fogod venni, hogy rajtad van!
2020. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. (Utolsó, nem így van. Attól fog lógni a mell, ha “megszokja h tartva van” sajna)
2020. ápr. 6. 01:01
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem, attol fog logni, ha nem tartja semmi. Gondold mar az kicsit, hogy mukodik a gravitacio.

Nekem amugy tok mindegy, nem gondolok semmit arrol, ha valakin nincsen, eleve nem szoktam masok melleit figyelni. A sracok tuti megnezik. De aki ezen akar csamcsogni, hogy huuuu te nem hordasz, azzal nem kell foglalkozni...

2020. ápr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom a melltartót, body-t hordok
2020. ápr. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem rohadt közönséges, ha átlátszik a bimbó, ennyi erővel egy pasi is kilógathatná a farka hegyét. Bocs, ez a véleményem.

Ha nem látszik át semmi, akkor nem gondolom gáznak, ha nincs valakin melltartó.

2020. ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én lesz@rnám :D

Szerintem tökre érthető, hogy van aki nem szereti hordani. Igen, persze rátapad a szemem ha a bimbó átüt a pólón, de csak egy fél percre.

Főleg nyáron nem érzem indokoltnak ezt a szigorú melltartó hordási szabályt. Én nem fogok és nem is akarok 40 fokba még abba is izzadni.

Nem tudom te nagy mellel hogy bírod, én B-s kosárral nem küszködök olyan dolgokkal mint az össze-vissza lengés, persze ha így kell fussak (pl. le a lépcsőn, mert jött a futár) akkor leszorítom a kezemmel/karommal.

Ja, egyébként 3 hete mióta járványhelyzet van és nem különösebben mozdulok ki, azóta azt se tudom hova tettem a legutóbb hordott egyedet.

2020. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Kit érdekel, én se hordok.
2020. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!