Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tud a magyar lányok...

Miért nem tud a magyar lányok többsége ízlésesen, igényesen felöltözködni?

Figyelt kérdés

Miért divat itthon a nyugatmajmolás,gagyizás(szemöldöktetkó,piercing-hegyek stb.:)öltözködés,megjelenés terén?

Olvastam egy külföldi utazás-blogon egy amerikai pali bejegyzését amint Kijevben járt és készített egy csomó fotót az ottani "látnivalókról".Mit ne mondjak elég kontrasztos a pesti "színvonalhoz" képest,a cikkírót magát is ledöbbentette a különbség a nyugati világhoz képest. Az alábbi linken van a bejegyzése és alatta a hozzátartozó fotókkal,várom a véleményeket:


[link]


A magyar csajok miért nem tudnak így megjelenni,miért nincs bennük ennyi nőiesség,igényesség,ízlés?


2010. júl. 17. 18:51
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

15:38!


Aki akar kifogást találni az nyilván talál is.

Azért első ránézésére több stílusérzékkel rendelkeznek az ottani emberek mint itthon.

Itthon első ránézésre észreveszed ha valaki igénytelenül/ízléstelenül öltözködik te meg azt elemzed hogy egy vagy két centire lóg ki a fehér melltartója.

Azért van némi különbség.

Nyilván senki se ér rá időkig elemezni a másik öltözékét éppen ezért első benyomás sokat számít, az meg ég és föld.

2010. júl. 18. 19:11
 42/49 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy a magyar nők nem épp az eleganciájuktól híresek, de hidd el, a magyar férfiak, milliószor rosszabbak..

Amugy meg:


[link]

2010. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Ok, hogy a magyar nők nem tudnak jol öltözködni, de neked miért kell oltogatnod?Nem hiszem, hogy te valami adonisz vagy, vagy ha igen akkor küldj egy képet, és meglátjuk...
2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz,hogy valaki jól,ízlésesen,változatosan öltözködjön,nem 10ft kell. Pesten,és a nagyobb városokban(Szeged,Miskolc,Debrecen...stb) tudnak olcsóbb pénzből is jól felöltözni,mert sok az üzlet,de a kisebb városokban,falvakban nem mindenki teheti meg,h a drága üzletbe menjen be.Ezért marad nekik a kínai,ahonnan meg nehéz stílusosan felöltözni.Mindamellett vidéken örülnek az emberek,ha havi 70ezret keresnek.Nem kevesen járnak ki a földekre dolgozni a megélhetésért.Mindegy a stílus,csak legyen tiszta,igényes,jó illatú.Nem hiszem,h kevésbé szerethető egy ember,mert nem tud megvenni magának ilyen olyan cuccokat.És biztos vagyok benne,hogy sokan öltöznének úgy,csak nem tehetik meg.Ezeken a ruhákon,amiket linkeltél,többségében látszik,h nem kínais 2500 Ft-os. Szerintem.
2010. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a külföldieknek a legnagyobb gondjuk,hogy mit vegyenek fel...!Itthon meg örülsz b@aszki,ha ki tod fizetni a számlákat,a kocsi-lakástörlesztőt,a kaját(közben meg azon aggódsz,vajon holnap is lesz még munkám!?Nagyon sok embernek ezen kívül nem marad 20-30ezernél több.Sőt akinek ennyi marad,csak úgy...akármire,szabadon,az már örülhet.Nem lehet minden pénzt eldorbézolni,nem tudod,h mit hoz a holnap.
2010. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért,de ezt a színvonalat simán viszik a magyar lányok is. ha körbemész,és lefényképezel minden magassarkús lányt,aki neked férfiszemmel tetszik,sztem még jobb csajokat találsz mint ezeken a képeken.

a másik meg h,ezeken a képeken is van aki nem tudja hogy kell kombinálni a méregdrága magassarkúkat az öltözékkel...


20L

2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
hidd el naon sokan igy öltözködnek a esómék is az ő barátnői is és naon sokan és nekem is van egy csomó fajta ien ruhám..
2010. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem sem tudnak igényesen felöltözködni:/ És az nem kifogás, hogy nincs pénz. Én kijelenthetem, hogy igényesen válogatom össze a ruháimat - potom pénzből. Nagyon igényes, jó turik vannak - kilósak (ilyenbe járok én is) vagy vállfásak. Pár ezerből szatyorszámra vásárolok ruhákat, mert a drágább butikokat nem engedhetem meg magamnak.

Csak talán nem az amcsi sztárok klipjeiből kée ihletet meríteni, mert ami jól mutat egy erotikus klipben, az nem biztos, hogy jól mutat a suliban vagy a munkahelyen.

2010. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
53%

Sziasztok..szoval a magyar lányok is nagyon jol tudnak öltözködni...viszont Ukrajnában a csajoknál az a fö h valaki minnék jobban nézen ki..ehez tartozik a jó megjelenés....és az nem igaz hogyha valaki szoknyában van az már ku.va....mert ez itt olyan átlagos..megha valaki magssarkuba van az se ku..va..csak pl valakinek az...xD

én tudom mert itt élek..viszont én se járok mindennap magassarkuba meg szoknyába...de nem minden nap nadrágba meg ilyen egzszeru pólókba...na szal a kedvenc szinem a rószaszin..és majdnem minden az...és tudom hogyha elmegyek oda akkor ez van:"de egy cicabab.meg kis ku..va de miéert is???mert roszaszinbe vagyok...xD ez nagyon vicces...xD

Es en azt mondom h a magyar lanyok is nagyon jol tudnak oltozkodni..csak pl inkább ugy kényelmesen....és biztos vagyok abba h ti is ha akkartok akkor ki öltözködtök...szépen....


17/L


Ukrajnai lany...

2010. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!