Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tud a magyar lányok...

Miért nem tud a magyar lányok többsége ízlésesen, igényesen felöltözködni?

Figyelt kérdés

Miért divat itthon a nyugatmajmolás,gagyizás(szemöldöktetkó,piercing-hegyek stb.:)öltözködés,megjelenés terén?

Olvastam egy külföldi utazás-blogon egy amerikai pali bejegyzését amint Kijevben járt és készített egy csomó fotót az ottani "látnivalókról".Mit ne mondjak elég kontrasztos a pesti "színvonalhoz" képest,a cikkírót magát is ledöbbentette a különbség a nyugati világhoz képest. Az alábbi linken van a bejegyzése és alatta a hozzátartozó fotókkal,várom a véleményeket:


[link]


A magyar csajok miért nem tudnak így megjelenni,miért nincs bennük ennyi nőiesség,igényesség,ízlés?


2010. júl. 17. 18:51
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
63%

19:41 vagyok elküldöm a kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

itt van

amugy ugyanezt tudom mondani mint ott.

Addig ne mondja meg nekem egy pasi sem,hogy mit vegyek fel amíg nem volt rajta egyszer.És a pasik sem öltöznek olyan hú de nagyon szépen.

és tényleg kiszolgáltatottak vagyunk magassarkúba és miniben.

minden nőben van nőiesség csak lehet,hogy nem áll jól neki a magassarkú vagy a mini amit ti férfiak imádtok.

2010. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

19:45!


Kakáld le azokat akik beszólogatnak,biztos nem jutott még nekik jó nő!

Hát igen,ez az én bajom is,ciki nőiesnek lenni,egyből lek.rvázzák a többre érdemes hölgyeket.Sok a bunkó,idióta.

2010. júl. 17. 19:55
 23/49 anonim ***** válasza:
fú de jó ruhák:D
2010. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
19:45 Teljesen igazad van!!Könnyű azt mondani hogy, ne oglalkozzon az ember a beszólásokkal, de hidd el egy idő után senki sem birja cérnával...
2010. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanezt gondoltam a Szex és NY film után. Gyönyörű cipők és ruhák stílusosan hordva. Tisztába vagyok vele, h ezeket az összeállításokat stylistok kreálják de a new york-i nők is így öltözködnek csak vmivel olcsóbb boltokból. A kérdésedre a válasz szerintem "félnek"...ha meglátnánk egy ilyen összeállításban egy nőt biztos mindenki őt nézné (nem jó értelemben) irigykednének és egyből az jönne h ribanc vagy a másik verzió h milyen önző, felvágós ebben a gazdasági helyzetben. Egy ilyen ruha, magassarkú nem olcsó...és nem 1db illetve 1pár kell belőle hanem sok-sok...
2010. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

19:55 vagyok.

19:45nek teljesen igaza van.

Kisebbségiek és a munkások.jah meg az öreg perverzek.

múltkor is megyek az utcán erre beszól egy öreg,hogy hú de szép vagy.pedig akkor még csak rövid nadrág sem volt rajtam

sima farmer,tornacipő,póló és kardigán.

Sajnos ebben az országban már arra is kell vigyáznod,hogy mikor,hova,miben mész.:(

2010. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

az ízléses, igényes öltözködés nem egyenlő a miniruha-magassarkú kombinációval. a belinkelt képeken 90%-ban abban vannak a lányok. vam akinek nem áll jól, van akinek nem bírja a lába vagy a munkája mást követel meg. ha nálad egyenlő, akkor valóban nem öltözködnek a magyar lányok igényesen, egyébként nincs igazad.

én azt látom, hogy kb 3 csoport van. vannak az aktuális trendet követőek. mindig vannak sláger szettek és a többség abban rohangál. pl mostanság:csőgatya, trikó vagy póló ill hosszított ing, rövid dzseki, nagy táska, fokozatosra nyírt, vasalt haj, saru(vagy balerina), hangsúlyos kiegészítők. a 14-20 éves korosztály 90%-a ebben van(legalábbis pesten). és ők ebben vannak, ha jól áll ha nem. nem sok egyéniség szorult beléjük. aztán vannak akik valami más után öltözködnek, goth, punk, stb. meg vannak akik átlagosan, önmaguknak megfelelően. de ettől még sokan ízlésesek, csak nem a te ízlésednek megfelelőek. nagy különbség. ha a miniruha+platform lenne a menő a többség abban lenne. szóval ne keverd a te ízlésed az ízléssel, mint fogalommal. mert az nem ezeknél a képeknél kezdődik. 20/L

2010. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

az igazság az, hogy egy hetet eltöltessz budapesten és te is látsz ennyi ilyen módon felöltözött nőies nőt. ott is van aki macinaciban flangál hidd el, voltam ott párszor. rendben bevallom: némileg le vagyunk csúszva ilyen téren, bár nem hiszem hogy te azt nevezed lecsuszásnak amit én. szerintem nem az a baj hogy nem hordon platform 15centis sarku cipőt, hanem az, hogy egy kaptafára megy az összes ruha ami "trendi" nálunk. viszont szerintem az sincs rendben, amit éppen a cikkben írt a srác: minden nő úgy néz ki, hogy bármely pilanatban peléphetne egy díjátadóra"

ez sem természetes. ha csaka tescoba megyek had vegyek csak el egy farmer rövidnadrágot poloval, had ne kelljen órákig piperészkednem. miután férfi vagy, valoszinü fogalmad sincs róla hogy egy nőnél egy teljes tip-top felöltözés-smink-haj ilyesmi mennyi időbe telik...

2010. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Aki így öltözködik az országunkban azt egyből megszólják,hogy nézd már azt a k*rvát,hogy öltözik,megnézik,bámulják persze sokból csak irigység beszél.Sajnos nálunk ez így müködik,a másik dolog pedig a pénz,nem mindenki teheti meg,hogy extra csinosan öltözködjön sajnos söt sajnos egyre kevesebben tehetik meg. Külföld egyes országaiban persze,hogy más a helyzet angliában már elég egy ottani minimálbérnyi fizetés és tökéletesen tudsz öltözködni és ott nem mindenki azt lesi,hogy mi van rajtad.
2010. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!