Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tud a magyar lányok...

Miért nem tud a magyar lányok többsége ízlésesen, igényesen felöltözködni?

Figyelt kérdés

Miért divat itthon a nyugatmajmolás,gagyizás(szemöldöktetkó,piercing-hegyek stb.:)öltözködés,megjelenés terén?

Olvastam egy külföldi utazás-blogon egy amerikai pali bejegyzését amint Kijevben járt és készített egy csomó fotót az ottani "látnivalókról".Mit ne mondjak elég kontrasztos a pesti "színvonalhoz" képest,a cikkírót magát is ledöbbentette a különbség a nyugati világhoz képest. Az alábbi linken van a bejegyzése és alatta a hozzátartozó fotókkal,várom a véleményeket:


[link]


A magyar csajok miért nem tudnak így megjelenni,miért nincs bennük ennyi nőiesség,igényesség,ízlés?


2010. júl. 17. 18:51
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

19:12!


Nem ez volt a kérdés.

2010. júl. 17. 19:14
 12/49 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet ,hogy az emancipáció az oka a nyugati,magyar ízlésvilágnak?

De, biztos sok köze van hozzá..Amugy megvannak olyan lányok akik szépen öltözködnek..Nem tudom hol laksz de xy falun nem biztos hogy a legujjabb párizsi divat szerint fognak öltözködni..

2010. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
67%
Azért,mert a többi tucat nő elkezd rájuk irigykedni,hogy ő miért más,miért nézi meg őt minden férfi,tuti egy k.rva stb.És persze kapja mindennap a "szebbnél szebb" beszólásokat.Egy idő után megtörik,feladja és beáll a tucatok közé.Én nem törtem meg soha és nem is fogok.Mindig úgy fogok öltözködni,ahogy nekem tettszik.És amúgy nekem is van szemöldöktetoválásom.Nem divatból csináltattam,már 16éves korom óta megvan.Egy éve csináltattam igazit,mert nagyon csúnyán kopott a kozmetikai,de van rajta szőr.Szóval mindent meglehet igényesen csináltatni,hordani.Inkább azt mondanám,hogy a legtöbb magyarnak nincs érzéke az ilyesmihez.
2010. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

19:16!


Nem mondtam,hogy nincsenek szépen öltözködő magyar lányok,de lehetnének többen is.Azért mondtam,hogy átlagba kevesebb a csinos nő mint ott.De olvasd el azt a rövid bejegyzést amit írt a pali aki ide-oda utazik szal van viszonyítási alapja.

2010. júl. 17. 19:30
 15/49 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
érdekes..szerintem ott sem mindenki igy öltözködik, de ezek között is van olyan aki szerintem nem annyira igényes inkább k.-s. itthon is tudnak szépen öltözködni, de egyébként akkor jön a kérdés, hogy a magyar férfiak miért öltözködnek igénytelenül?! ua...
2010. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Hat ne haragudj de a masodik kepen,ahol atsejlik a tanga meg gyakorlatilag minden ,az krvas egy cseppet!Es fekete cipovel meg izlestelen is.
2010. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
63%

nézz már körbe az utcán.itt is vannak ilyen nők.

amugy már volt egy hasonló kérdés azthiszem a pasi oroszországban volt és ugyanezt mondta.

Nem fognak a nők a te kedvedért k.rvásan öltözködni.

Mi sem várjuk el,hogy kigyúrd magadat és izompólóba járkálj az utcán.-.-"

2010. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretek szépen öltözni, de. Múltkor csak egyszerű sortban, magas szandálban voltam és sok bunkó beszólást kellett elviselnem. Arról nem beszélve, hogy a most már többségben levő kisebbségtől is félni kell az utcán. Kész tortúra elviselni, nem éri meg az egész. A magyar férfiak bunkók, aki meg nem magyar attól meg félni kell. Így nem szívesen mutatok meg magamból akármit is... Még ha szép is vagyok, amint feljebb írták jön a magyaros rosszmájúság, a beszólások, utálom ha megvetve néznek rám csak mert szépen kiöltöztem. De ez igaz arra is, aki egyéniség és máshogy öltözik. Az ízléstelenség egy másik dolog, a médián nevelkedett csili-vili dolgokkal kirakott pixelrengetegben még jó, hogy nem fejlődik ki a szépérzék. Mindenhol a meztelenkedés, a szex, a világfájdalom, a 16 évesen r.banckodó tinik. A fiataloknak nincsenek értékes példáik. Amúgy meg ahogy észrevettem, itt ciki nőnek lenni! Ha nőies vagy, akkor automatikusan ler.bancoznak, magamutogatónak bélyegeznek.
2010. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

19:41!


1.Nem olvastam az Oroszországos topicot,de meg fogom nézni.

2.Nőiesség=K.rvaság?

3.Férfi szemmel is igénytelennek tartom a kigyurmázott,izompólós faszikat.

2010. júl. 17. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!