Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » C&A-ban visszaadják a pénzt,...

C&A-ban visszaadják a pénzt, ha a vett termék nincs a megfelelő méretben?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szerencsétlen vagy a bolti tükör, de vettem 9 ezerért (09.27-én este az Árkádban) egy alkalmi ruhát (új kollekció, nem leárazott). Tekintve a 25 évesen megmaradt gyerekméreteimet, a 34-esben is úgy nézek ki, mintha egy zsákot húztak volna rám. A barátaim otthon ezt mondták, én a bolti tükörben még nagyjából jónak láttam, ha kicsit bő is volt, de mások szerint ezt ne vegyem fel. Viszont ennél kisebb méretben eleve nem is csinálják sehol ezt a terméket, külföldi oldalon is megnéztem.

Ilyen problémával vissza lehet vinni, hogy a készpénzt is visszaadják, vagy csak levásárolni lehet? Mivel nem vittem még vissza ruhát, nem tudom, mit szólnak majd hozzá.


2019. okt. 6. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg van a blokk, a címkét nem vágtad le, visszaveszik. Hogy KP-t adnak vissza, vagy le kell vásárolnod, azt nem tudom.
2019. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!