Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A Praktikerben visszaadják a...

A Praktikerben visszaadják a termék árát?

Figyelt kérdés
Csempét vettünk a praktikerben és hozzá fugázó anyagot!Csak itthon jöttem rá, hogy a fugázó anyag színe egyáltalán nem megy a csempéhez!3 ezer forint volt!Tegnap vettük, mit tehetnék?Ha visszaviszem visszaadják az árát?
2010. szept. 7. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
levásárolhatod
2010. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is az a valószínűbb, hogy levásárolhatod. És gondolom egy hosszas jegyzőkönyvet töltetnek majd ki veled az összes létező személyi adatoddal az áru visszavételéről.


Én egyébként ennél az áruháznál semmin sem csodálkozom. Még a fogyasztóvédelmi törvény legalapvetőbb rendelkezéseit sem tartják be. Legalábbis nekem már volt velük rossz tapasztalatom.

2010. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem az obiban szó nélkül visszavettek mindent, nem kellett órákat papírozni, meg sorbaállni. pedig volt egy halom csempe.

levásároltam, aztán mentem.

2010. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszaadják a péntz, nem vagy köteles levásárolni, mondd azt hogy téves vásárlás történt.
2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek.. Ezt komolyan gondolod?

Valóban nem köteles levásárolni, ők meg nem kötelesek a pénzt visszaadni!

A hangsúly a KÖTELES szón van. Az, hogy sok esetben megteszik, az más kérdés.

2011. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!