Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fiús ez a cipő? 15/l

Nagyon fiús ez a cipő? 15/l

Figyelt kérdés
A barátnőim azt mondták, hogy fiús és hogy nem ért annyit. Nektek mi a véleményetek? A cipő: [link]
2010. júl. 15. 21:59
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 dolog, hogy drága, de a Supra köztudottan fiú cipő márka. De vannak a Suprához hasonló más cipő márkák is. ( lányosabbak ) és sokkal olcsóbbak.
2010. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fiús cipő.
2010. júl. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

nekem bejön:D

ne hallgass a barátnőidre:)

2010. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Látszik, hogy úgy szét fog jönni pár hét alatt, mint a szar. Látszik az anyagán, meg oldalt a gumin, hogy tönkremegy hamar. Nem ér meg 35 ezret. Én kisebb vagyok nálad, de látom rajta, hogy elég ócska. Akármennyire is márkás. Én, Németországban vettem a saját összegyűjtött pénzemből nem rég Nike 6.0-t, tízezerért(!). És még mindig olyan, mint amikor megvettem. :) Ha ki tudsz menni, akárhova külföldre, ott vegyél, de ne ilyet, mert sokkal jobban megérné. Én éppen egy Osirist tervezek, ugyan csak tízért, az összegyűjtött zsebpénzemből. Hát, majdnem egy év alatt gyűlt össze rá. :D Na szóval, visszatérve, ilyet ne vegyél. Vannak sokkal, de sokkal szebb cipők is, sokkal olcsóbban. :)

11/L

2010. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Elsőnek elolvastam a hozzászóásokat(nem voltam bejelentkezve)és utánna néztem meg a képen a cipőt.Másra számítottam,kellemesen csalódtam.Az tény,hogy nem ért annyit,én 16 E-ért vettem a Nike cipőmet,és az jobban tetszik,és lehet hogy tovább bírja.Na mindegy.Nem fiús,egyátalán szerintem csajosan sportos.Ha 1 srácon ilyen lenne tuti 1 homokos búzának nézném:)
2010. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nem fiús csak ocsmány.
2010. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
már említettem, hogy van ilyenem, és senki nem nézett eddig homokos búzának, szomorú, hogy ebbe a paraszt országba ez a vélemény
2010. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

07-15 22:01-nek válaszom:


Akkor apád is lopott, csalt, hazudott :)

2010. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

13:23asnak:

miért lenne ócska?

amúgy a Supra nem megy tönkre hamar, már csak azért sem mert, mire mennek azzal ha megvesznek egy 40ezer forintos cipőt náluk, egy hónap alatt szétmegy és aztán senki nem vásárol suprát?

biztos vak vagyok vagy valami de én nem látnám a gumin meg seholse hogy hamar tönkre fog menni.

2010. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!