Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El fog terjedni a nyakig...

El fog terjedni a nyakig felhúzott farmer?

Figyelt kérdés

Ezek még jó alakkal is hülyén néznek ki szerintem, sajna már így is elég sokat látni az utcán, főleg a fiatalabbakon


[link]


Akik felveszik, tényleg szépnek látják magukat benne?


2019. szept. 24. 19:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#20

Mert a derekam nyáron is fázós. Főleg a légkondis helyeken fagyok meg. :)

De amúgy az év 3/4 részében nincs nyár.

2019. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

én kényelemből hordom, semmiképp sem divatból!! Régen gyakran felfázós voltam,

ugye tini lányként természetesen a divat őrület ment.. csípőnadrág mindenek felett éveken keresztül..a derekam teljes egészében állandóan kinnt volt, a vesém kapta az ívet sokszor..mást nem hallgattam mint, hogy kivan a derekad tűrd be, húzd fel a nadrágot, vagy néha így, hogy ha nem húzod fel rendesen azt a gatyát bele rázlak a nyakadig 🤣

majd egyszer kaptam egy nadrágot ami betakart bőven..köldök fölött 10 cm…aztán el kezdtem harisnyát hordani szintén jól felhúzva…és kis idővel úgy hozzá szoktam, hogy köldök alatt azóta semmit, annyira kényelmes lett..

Miattam lehet akármilyen divat..eddig is fel húztam mindent a bordámig, ezután is fel fogom..

Imádom érezni, hogy rajtam van a nadrág..köldöktől mellig jöhet minden ami odáig felér..általában nyúlósabb anyagú nacikat hordtam mert abban az időben nehéz volt extra magas derekút találni ..

de most meg, hogy egy-két éve a magas derekú farmernadrágok tömkelege szinte mindenhol kapható amit nem kell cibálni magadon, állandóan húzkodni felfelé…stb hanem könnyedén fel lehet húzni mert oda van tervezve a dereka..


Szóval nem azért hordom mert szépnek látom magam benne, meg nem is a divat őrület miatt, és mutogatni se szoktam soha..sőőt, mindig van rajtam valami felső ruházat ami úgy eltakarja, hogy meg se lehet mondani, hogy az a tüdőmig fel van húzva!!

2023. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22.

"a derekam teljes egészében állandóan kinnt volt"

"eddig is fel húztam mindent a bordámig"

Először döntsd el, hogy melyik az igaz.

2023. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kép a 22-esről:

[link]

2023. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23-as, tiniként csak csípő gatyákat hordtam, de annak már 20 éve..azóta szoktam át.. lehet nyugodtan gúnyolódni le szólni nem sértődöm..nekem így kényelmes és így is hordom
2023. jún. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25.

Bugyit is?

2023. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26.


háát…is-is, aztmondanám :)

A bugyinál igazából attól függ milyen szabású..én nagyon tanga párti vagyok..de többet magas derekú nem kéne mert állandóan fel- le csúszkált , és nagyon zavaró volt..

úgyhogy semmi extra sima normál derekú tangabugyit hordok ami kényelmesen a köldök vonalat takarja..

2023. júl. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!