Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek temetésr...

Milyen ruhában menjek temetésre nyáron?

Figyelt kérdés
Most szólt a barátom hogy a dédimamája meghalt és megkért h menjek wele a temetésre de nem tudom h mit wegyek fel:S ugyértem nyár meg tűző nap és meleg...:S szerintetek az jó ha sötétebb wagy fekete farmert wagy sima fekete nadrágot weszek fel fekete szandállal és fekete pólówal?:S:S:S
2010. júl. 15. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
13.03-as voltam
2010. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

*jahm persze mien "wéletlen" h teis pont kisgimis wagy..-.-"

mégegyszer elmondom ha még nem esett le: wálaszolj a kérdésre wagy ha mindenképpen beleakarsz kötni wkibe akkor keress arra alkalmas személyt. egyáltalán nem kíváncsi senkisem a wéleményedre ien téren.


*többieknek köszi.:)

2010. júl. 15. 14:39
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

ugye??:D Miskolc, Fráter György Kat. Gimn. és Koll.

na ha nem hiszed sajnállak:D

2010. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium és Eü. Szki.

szal nagyon nem izgat:D

2010. júl. 15. 15:12
 15/15 A kérdező kommentje:

ezért mért lennék suttyó ill stréber ha wmiben jó wagyok ezért indulhatok wersenyen?!egyáltalán nem azt jelenti h tanulnom is kellett ahhoz h értsek hozzá. egyébként a hülye meg a stréber mióta lehetséges együtt?!? aki meg igényes az nem feltétlenül mindig mindenhol..és nem biztos h minden szempontból...ha már itthon nem csinálhatom azt amit én akarok se suliban se sehol akkor nehogy már ne írjak úgy neten ahogy én akarok nkem ez esik jól ennyi ha teccik, teccik, ha nem akkor meg nem.

csak egy kérdést tettem fel arra wárwa a wálaszokat erre meg páran csak azért írnak hogy kötekedjenek.igazán kiélhetnék magukat máshol is.

2010. júl. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!