Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek temetésr...

Milyen ruhában menjek temetésre nyáron?

Figyelt kérdés
Most szólt a barátom hogy a dédimamája meghalt és megkért h menjek wele a temetésre de nem tudom h mit wegyek fel:S ugyértem nyár meg tűző nap és meleg...:S szerintetek az jó ha sötétebb wagy fekete farmert wagy sima fekete nadrágot weszek fel fekete szandállal és fekete pólówal?:S:S:S
2010. júl. 15. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát. Senki nem várja el hogy fekete bundába menj, nem célja senkinek hogy te is befeküdj ott helyben a nagyi mellé a nagy melegben. Szóval nyugi, amit írtál az tökéletes.
2010. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fekete alsó,fehér ing/blúz.

De ne farmer legyen .

2010. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy vékony anyagú,laza szabású fekete ruhát.A farmerban megsülnél.

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

1.részvétem

2.először nézd át a helyesírási szótárat

3.sztem ha van fekete szoknyád vedd fel azt, és én már láttam olyat temetésen h. fekete rövid póló volt az egyik csajon

2010. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szerintem a lényeg, hogy fekete legyen, bár miniben és farmerszoknyában nem mennék. A farmernadrág viszont nem gáz, csak meleg:)

De tényleg feketében megy, sokan ellenzik, mert mi értelme van, meg belül gyászolunk, de ez tiszteletadás is. Ha dédszülő, akkor valószínűleg az elhunyt tiszteletben tartotta a szokásokat és felháborodna nem fekete ruhán, vagy miniszoknyán. Mutassunk tiszteletet, még akkor is, ha esetleg nem értünk egyet.

2010. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

13.03 mér nézzem át a helyesírási szótárat??szntem elég ha kisgimis wagyok és helyesírási wersenyeken szoktam indulni szntem igy azért el lehet nézni ha neten, msnen ugy irok ahogy én szeretnék.ésha érdekelne ien szempontból a véleményed akkor ezzel kapcsolatban tettem wolna fel kérdést erről ennyit.

többieknek köszi.:)

2010. júl. 15. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

13:03-sa vagyok

én is gisgimis vagyok szal ennyi

am csa azért mondtam, hogy nézd át a helyesírási szótárat mert minden ami sima 'v' betűs szó, azt te 'w'-vel írod..

azért gimisen ne légy már ennyire dedós:S

amúgy meg válaszoltam a kétdésre szal ennyi^^

2010. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

13:03 figyelj, Te is rövidítéseket használsz... '-.-

amugy nekem is holnap kell mennem temetésre, én szoknyában megyek, meg ingben.

2010. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem azok a ruhák amiket mutattak az előttem válaszolók azok jól néznek ki. Bár gondolom nincs ilyen ruhád, de azért valami hasonló biztos van amiben el tudnál menni.

Amúgy egyetértek a 13.03-sal mert engem is nagyon idegesít, hogy "duplavével" írod az egyépként "simavés" szavakat... Ha tényleg kisgimnazista vagy, tudhatnád, hogy ez ilyen korban elég gáz...

2010. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

és mi van h rövidítéseket használok??:O

ez meg nem tudja mi a különbség v és w között...

na m1 itt én nem fogok balhézni , csináld úgy ahogy akarod.. legfeljebb alacsonyítod magad:D:D

na puszi^^

2010. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!