Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elegáns vagy túl...

Szerintetek elegáns vagy túl kihívó ez a cipő?

Figyelt kérdés

Barátnőm vett egy ilyen magassarkút:

[link]

Ha olyan kedve van, hétköznapokra is felveszi, általában térdig érő egyberuhához. De többen szóvá tették neki, hogy ez a cipő "túlzás", és azt mondja, hogy ismeretlenek is furcsán nézik végig, mikor ebben van. Ugyanaz a ruha lapos cipővel nem váltott ki ilyen reakciókat.


Nem értjük az egészet, neki és nekem is egy kulturált, elegáns cipőnek tűnik. Tényleg nem lehetne ilyenben járni?



2019. aug. 6. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kihívó, inkább ingatlanügynökös. Max estére, színházba, étterembe venném fel, főleg így nyáron.
2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy teljesen átlagos magassarkú. Nem is mondanám magasnak igazából. Ennél sokkal magasabb sarkúban megyek sokszor ide-oda, őszintén nem tudom miért néznék meg emiatt a barátnődet. Nem kell foglalkozni vele :)
2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szép de ebben tényleg semmi extra nincs. Nem is túl magas.
2019. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Lábfájós ez a cipő
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Semmi extra. Ez az a tipikus alapcipő. Mármint, egyszerű fekete, semmi extra, akár hétköznapra, de akár különlegesebb alkalmakra is megteszi. Semmi durva nincs benne, nem is olyan magas. Az ilyen emberek, egy tényleg kihívó cipő láttán szerintem még szívrohamot is kapnának. :D
2019. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos Magyarországon (már ha ott élsz), elég korlátoltak az emberek ilyen téren (is). Mivel a fiatal lányok nagy része, akik felvehetnének ilyen cipőt, nem olyan munkát végeznek/tanulnak, ahova nem kell vagy nem lehet magassarkút viselni, csak simán tornacipőt húznak vagy valami laposat. Ha megnézed, az utcán/tömegközlekedésen is laposban van a lányok nagyrésze, hiszen nem teheti meg mindenki hogy autóval járkál ide-oda, vagy esetleg a munkája megköveteli, mert dress code van.


Az már másik kérdés, hogy a jó alakú csajok még kevesebben vannak, így egy ilyen kifinomult cipőt is csak kevesen tudnak felvenni. Nyilván csak savanyú a szőlő a beszólogatóknak, a stílus nem jár mindenkinek.

Én nőként azt mondom, hordja bátran, manapság különleges ez a nőies szett, biztos kellemes jelenség.:)

2019. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy a barátnőd testtartása megváltozik magassarkúban és sokkal magabiztosabb is? Mert a cipő nem látványos de egy csinos magabiztos nő igen.
2019. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Szép,de semmi extra.
2019. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csinos és nőies.

A bnőd is egy igazi nő lehet hogy hétköznapra is felveszi.


F/41

2019. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van egy hasonló cipőm, csak a pántja feljebb van nálam. Nekem tetszik, nem túlzás, láttam már másokat is ilyenben. Persze engem is megnéztek azért benne, de ez van...
2019. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!