Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A platform cipő nagyon kihívó?...

A platform cipő nagyon kihívó? Nem k. -ás?

Figyelt kérdés

Szerintetek hétköznapra fel lehet venni?Nem fognak nagyon megbámulni?Nem szeretnék feltűnő lenni,de nagyon tetszenek ezek a cipők és most szeretnék egyet venni őszre.Valami hasonlót,csak feketében:

[link]


2010. aug. 1. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát.... szépnek szép, bár ez a szín nem a legjobb de neked úgyis fekete kell szóval az jó. Kérdés, hogy bírod-e az ilyen cipőket? Nem valami kényelmes viselet. Ja és igen, megbámulhatnak majd az utcán, ez igazából inkább alkalmi, bulisabb cipő. 23/L
2010. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Egyik oszt társam ilyenben járt suliba (gimi végzős). Minden nap más-más színűben. Kicsit furcsán néztek rá,amikor elment a folyosón... De ha neked ez kell... én tuti nem venném fel hétköznapra!
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
nekem is egyik osztálytársam járkált ilyenbe suliba, dehát neki az öltözködése is más volt, és a szülei is megengedhették maguknak, hogy ilyen viseletet hordjon a lányka :P
2010. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szép ez a cipő :)

Mondjuk én egy átlagos hétköznapra nem venném fel, inkább buliba :D Mert ha hétköznap is hordassz ilyet, akk nem tudsz újat mutatni a bulikba :D De egyébként simán felveheted ha szeretnéd :)

Lehet h meg fognak bámulni...de szerintem ez nem annyira extrém h feltétlenül bámulni kéne ..:D

De csak akkor vedd fel ha tudsz is benne menni mert az elég illúzióromboló ha olyan veszi fel, aki csak bukdácsol... bár ha ilyet szeretnél, valószinű h tudsz benne menni :)

2010. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Szép cipő nagyon, de hogy hétköznapi legyen...ahhoz túl jó. És a ruhának is passzolnia kell hozzá. Amúgy meg nem kényelmetlen a platformos, nekem is van, pedig nem bírom sokáig a magasat.
2010. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem a nyári szandim is platform,és elég kényeles,de azt tényleg nem szeretném ha megbámulnának.Bulizni nem járok,tehát csak azért nem vennék cipőt,mert akkor soha nem venném fel.És persze nem mindennapos használatra venném,csak ha kicsit nőcisebben akarnék öltözni,akkor venném fel,de mondjuk munkahelyre.Szerintetek erre a célra megfelel?
2010. aug. 1. 18:27
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon tetszik ebben a színben is, sztem bőven fel lehet venni hétköznap is.
2010. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem nézni az ilyen szép cipőket, de csak más lábán. Én nem veszek fel ilyesmit. Ennek több oka is van. Az egyik, hogy mindenki megbámul és ugyan nem zavar, ha néznek, de is élvezem túlzottam és a füttyögést sem a hátsó dekoltázsú részeg munkásoktól... . A másik, hogy elítélnek, és nincs kedvem a megjegyzésekhez, hogy kur*va vagyok... főleg nem idegenektől. A harmadik az, hogy állati kényelmetlen, főleg egész napra. Mert még egy esti programhoz elmegy, akikor elszaladsz egy színházba, vagy moziba a barátaiddal. De egy egész napot ebben végig tipegni. Fú, nem. :)
2010. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem hasonló, van feketében én csak buliba szoktam felvenni. Szerintem annyira kihívó, hogy hétköznapra sok lenne!
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy mégsem veszek ilyet.:(Nincs elég bátorságom hozzá.Köszi a válaszokat.
2010. aug. 1. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!