Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és sokan mondták hogy meg van az alakom a modellkedéshez.165cm vagyok.a válaszokat előre is köszönöm. 😊
2015. aug. 15. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy. Szívás!
2015. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na mivan kislány nem megy a tanulás, és már tervezed a könyebb utat? Egyébként még alacsony vagy tényleg.
2015. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jahj istenem sehogy
2015. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy tényleg alacsony vagy. A második dolog meg az, hogy a modell szakmában a karakteres arc is fontos, jó alakja bárkinek lehet.
2015. aug. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fogjatok mar fel, hiaba az alkat (ami tegyuk hozza a te esetedben meg nincs meg), ha az arcotok ugy nez ki, mint egy krumpli. ha nincs egyedi, szep, karakteres arcod, elmehetsz a sunyiba a zsiraf alkatoddal. nah.
2015. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2.válaszoló én kitűnő tanuló vagyok 1.osztálytól szóval ez nem igaz.Csak szeretnék a jövőre nézni és azért tettem fel a kérdést mert valamiből majd meg kell élni és azt mondták ha most elkezdem akkor majd könnyebb lesz.a többi választ köszönöm 😊
2015. aug. 15. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kituno vagy tanulj tovabb, ha okos vagy abbol jobban megelsz mint a modellkedesbol :)
2015. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyu nem elég a modell alkat. Ahoz még le kell zsanettezni egy pár befolyásos embert h kialakítsál egy kapcsolatot. Egyébként inkább tanulj, mert a tudást mindig meglehet szerezni, míg a szépség egyszer csak elinal.
2015. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a 165cm nem modellalkat,hiába vagy vékony. ha nőnél 10cm-ert,akkor érdemes modellügynökséghez fordulni
2015. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!