Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Lora1 kérdése:

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mostanában minden második lánynak ez az álma. Mostanában elkezdtem gondolkodni h mi legyek ha felnövök. Hát eszembe jutott a modellkedés meg a színészet. De mindenki azt mondja hogy ha nem futok be nem tudok megélni belőle. De nekem tényleg ez az álmom. Hogy járjam a világot, fotózásokra járjak stb... Hogy kezdhetném el? Adnátok ötleteket? (Csak normális válaszokat légyszi) 13/L Előre is köszi

2015. aug. 2. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépnek kell lenni
2015. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most kipróbálhatod, még nagyon fiatal vagy, ha nem futsz be olyan szinten, hogy megélj belőle akkor sem nagy tragédia, mivel még mindig iskolába jársz és nézhetsz más foglalkozás után.


A modellkedéshez a magasságod 170 cm felett kell legyen, 90-60-90 alatti méretekkel, kell egy karakteres arc, valamennyi angol tudás, jó személyiség és persze rengeteg szerencse. Jelenkezz egy jó ügynökséghez (pl. VM model, Icon, Attractive stb.) és kiderül, hogy megvan-e benned ami ehhez a szakmához kell.

2015. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Szerintem még várok vele egy kicsit amíg jobban megtanulok angolul és gyűjtöm a bátorságot.
2015. aug. 3. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám egész egyszerűen, hogy ha nem vagy Palvin Barbival hasonló kaliberű lány akkor semmi esélyed befutni. És tényleg minden 13 éves lány modell meg színész meg énekesnő akar lenni, de amint felnősz rájössz hogy ez hülyeség. Akinek van egy kis esze az értelmes, megbecsült, jól fizető szakmát választ, saját vállalkozást indít, mert a legtöbb modell 30 fölött már öreg, és nem kell, akkor majd mihez kezdesz?

Legyen eszed és csinálj valami normálisat, a modellkedés nem az.

2015. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy tudd, csak az orvosi egyetem után lennék modell, színész, vagy énekes. Mert orvos biztos szeretnék lenni. A többiről majd azután döntök.
2015. aug. 4. 12:40
 6/6 AnonymusKing100 válasza:
Ezt az álmot felejtsd el szerintem!
2015. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!