Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kizárt dolog h 168 cm-rel...

Kizárt dolog h 168 cm-rel modell legyek? 16L

Figyelt kérdés

(Kituno vagyok matek szakon ugyh az inkabb tanulj valaszoktol kimeljetek megvan a magamhoz valo eszem tudom h ez nagyon rizikos vagy bejon vagy nem:D)

Ha jó arcom van a modellkedéshez és fotogén vagyok akkor van esély h alacsonyan is elhelyezkedjek a szakmàban?

Nincsenek vilàgraszóló céljaim,de egyetem mellett szeretném művelni.

Van valakinek hasonló tapasztalata,személyes élményei? Akàr azzal kapcsolatban h suli mellett modellkedik? Koszi:)


2015. júl. 19. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
jó ez mind szép és jó, de dolgozni ki fog?
2015. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
sok naiv kislányt bepaliznak aztán viszik ki őket külföldre örömlánynak...
2015. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Tobb fele modell lehetsz, de meg nonod kene.. Szamitanak a mereteid is (90-60-90cm) Ilyen magassaggal lehetne reklamozni ekszereket, parfumoket stb.
2015. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 168 cm-vel kizárt.
2015. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kifutómodell akarok lenni*..

Első válaszoló munka mellett akarok modellkedni.Idehaza.Igyekszek még nőni:D

Na köszi a válaszokat,sziasztok:)

2015. júl. 19. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak egy modell van, nincs kifutómodell, meg fotómodell meg reklámmodell stb. Az lehet, hogy inkább egyféle munkákat kapsz, de egy modell mindnek meg kell feleljen. Ha nősz még (még ha az csak pár centi is) és ha ilyen nagyon különleges arcod van meg tökéletes alakod, akkor próbáld meg, vannak 170 cm körül is modellek, bár ritkábbak. De ne várj sokat vele, a többség 14-15 évesen kezdi, és ez nem egy olyan dolog, amit hobbi szinten művelhetsz.
2015. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem sikerült, de baromi sokat morognak.....keményen fognak,kb öt kilóval kevesebnek kell lennem azoknál akik három centivel magasabbak nálam....bár én 171 vagyok de az is alacsonynak számít.
2015. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de most komolyan miért jó az ha egy nő/lány csontsovány?
2015. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs esélyes. rengeteg lánynak van szép arca 172 cm felett is.
2015. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A régi Dallas-ba Lucy-nek sikerült protekcióval. Na persze, ahol Samanta lett miss Texas, bármi megtörténhet. :D
2015. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!