Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy kezdő fotómodell megkeres...

Egy kezdő fotómodell megkeres annyit hogy ösztöndíjjal együtt tudjon belőle albérletet bérelni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem könnyű munka,nem ezért gondolkodtam el rajta,hanem ott van a gond hogy amiket találok munkák azokat napi szinten kéne végezni,hiába diákoknak hirdetik nem hajlandóak úgy beosztani az embert hogyha vizsgázik akkor ne kelljen bemennie(nem a tanulási időszakra gondolok),azt még nem tudom pontosan hogy mennyit fogok kapni,egyenlőre havi 15körül mondták,de ez csak a gyakorlatra jár,viszont jelöltek tanulmányi ösztöndíjra is.

Kollégium sajnos nem biztos hogy járna,viszont ha nem találok albérletet akkor naponta csak a beutazás másfél óra.



2013. júl. 8. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre megmondani. Attól függ, hány felkérést kapsz, hányat vállalsz és mennyit fizetnek érte.

Kezdő modellként egészen biztos, hogy eleinte mellette mást is kell dolgoznod.

2013. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem. Nálunk azt hiszem a legmagasabb tanulmányi ösztöndíj havi 30000 Ft.
2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kb 30a legmagasabb,és én sem úgy gondoltam hogy rögtön költöznék,ilyen "kiegészítésnek" gondoltam.

Valahogy a tanév végére kéne több pénzt összegyűjtenem,vidéki vagyok így ez miatt is probléma lenne a munkakeresés,arra gondoltam hogy így modellkedéssel sikerülne összespórolni annyit hogy tudjak majd költözni,és nagyjából megtudjak élni ameddig nem végzek a sulival,de csak az ösztöndíj biztos hogy kevés lenne.

2013. júl. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!