Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotómodellkedéshez jók az...

Fotómodellkedéshez jók az ilyen méretek vagy oda is a 90-60-90 az elvárás?

Figyelt kérdés

Egy fotózásra alacsony lányokat is keresnek úgyhogy ezzel nem lenne gond(158cm vagyok),de nem tudom hogy mennyire elvárás a 90-60-90 méret.

Nekem 104-70-91,szóval messze vagyok az "ideális" értékektől, szoktam tornázni,szép lassan mennek lejeb,de a mell méret nem nagyon változik(ha elvárás a 90akkor nem szerencse amúgy az),mert anyumtól örököltem,és a családomra amúgy is jellemző a nagyobb mell.

Tudom hogy nem csak a méret számít hanem az is hogy legyen bennem valami különleges de az arcom könnyen megjegyezhető,a szememre pedig rengetegen kérdezik hogy színes kontaktlencse vagy természetes.

Mielőtt leszólnátok hogy tanulni és dolgozni kell nem pedig modellkedni tanulok és ha tudok akkor dolgozok is.

20N



2013. jún. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy elvárás a 90-60-90. Viszont szerintem a 160 centihez ezek a méretek kicsit soknak számítanak. Le lehet hurrogni, de tényleg ez a véleményem. Egy kicsit még dolgoznod kell, hogy arányos legyen a tested, de ha az arcod elég karakteres hozzá, akkor miért ne próbálhatnád meg? Legfeljebb ha elmész, ott megmondják, hogy még min kell változtatni, hogy fotómodell lehess. :) Sok sikert!
2013. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem is sok egy kicsit,de mindenki azt mondja hogy jó alakom van,szoktam tornázni hogy fogyjak,egyedül a mellem az amiről nem nagyon tudok,erről viszont megoszlanak a vélemények,mert volt már olyan aki beszól hogy undorítóan nagy(nem mintha kértem volna hogy nézzen rá),mások szerint meg jó
2013. jún. 22. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, mert ha elkezdesz fogyni a melledből is fogsz egy kicsit. Bár én most irigykedem, mert nekem a B-s méretet is alig-alig éri el :D Az a baj, hogy így nem tudom megmondani, hogy mennyire lehet jó az alakod, mert a számok nem mutatják, hogy hogy oszlik el rajtad a súly. Ha gondolod küldhetsz képet priviben, mondok szívesen véleményt. 18L
2013. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szabvány hogy mennyinek kell lenni, de pl. egy szép sikeres modell lány méretei 160 cm körüli magasságnál: 75-60-80 körül vannak. Te nagyon messze jársz ettől. A 90-60-90 méret a 175+ cm-es lányokra vonatkozik.
2013. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy fotómodell, a 173 mindenhol minimum, és a 90-60-90 gyakran még sok is.
2013. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

pont ezért kérdeztem,mert nincs kiírva semmi hogy mik az elvárások

5-ös:vannak fotómodellek,a legtöbb helyen belehet jelölni regisztrációnál hogy mire jelentkezel,vannak olyan cégek is akik kimondottan fotózásra keresik az embereket,mielőtt írsz picit utána nézhetnél hogy vannak,és náluk az sem különösebben hátrány ha alacsonyabbak,egy cégnél szinte csak 160cm körüli lányokat láttam,ritka volt a 170cm körüli lány

2013. jún. 22. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

ötös vagyok.

neked kéne utánanézni a dolgoknak, és ha már modell akarsz lenni, tudhatnád hogy a szép számmal gyarapodó kamuügynökségek csinálják ezt, ha kifizetsz x összeget akkor csinálnak rólad tesztfotókat, de munkád az életben nem lesz. ilyen méretekkel még reklámanyagban sem.

olyan nincs egy profi ügynökségnél hogy te választod ki, mi akarsz lenni, az ügynökség csak olyan modelleket választ akiket minél több helyre el tudja küldeni, mert egyébként minek érné meg nekik leszerződtetni? ne rám haragudj, mert őszinte voltam.

2013. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!