Modellkedés?

Figyelt kérdés
mik az elvárások? magasságban?arcban?testsúlyban? stb

2013. jún. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Tudom hogy a modellkedéshez nem kell ész de legalább annyi gógyid lehetett volna hogy beírd abba a k*rva Google-ba a modellkedés szót


Első találat:


[link]

2013. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszömtemm a sértést megnéztem de itt hátha többet mondtok
2013. jún. 3. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

magas: 170 fölött

arc: különleges,karakteres (NEM FELTÉTLEN SZÉP!)

testsúly: pontosan nem tudom, de nagyon vékonynak kell lenned.

2013. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze,hátha itt többet mondunk :D A gyakorisok biztos többet tudnak egy olyan weboldal tartalmánál ami kifejezetten a modellkedéssel foglalkozik


Egyszerűen csak lusta vagy böngészgetni és elolvasni az oldal tartalmát.Ha ennyire se vagy képes akkor felesleges ezzel a témával foglalkoznod,ez csak egy tipikus fellángolás nálad csak azért mert minden harmadik tini modellnek akar menni.Mi ez nálatok valami fertőző betegség hogy szinte mindenki modell akar lenni?

2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

magasság: 170 cm felett kifutóra. viszont címlapfotózásra nem fontos a magasság...de általában amelyik modellt használják bemutatóra az van a címlapokon is.

Méret: 36 és xs között

na meg legyen szép arcod, vagy karakteres, szép lábak, arányos test, tudj pózolni, járni. Azt én is utálom amikor nekem kell egy fotózáson beállítanom a modelljeimet...

Ja és bírd a kiképzést mert a modell egy tárgy a szakmában. És készülj fel rá hogy az elején vár rád az ingyen munkavállalás

2013. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!