Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezek milyen méretek modellkedé...

Ezek milyen méretek modellkedéshez? Van esélyem?

Figyelt kérdés
180 centi, 64-es derék, 89-90-es csípő, 83-as mell. És 60 kiló körül vagyok. Mit gondoltok?

2013. jún. 1. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Modellkedeshez tul 'kover' vagy.
2013. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A melled kicsi, a derekad túl széles. A súlyod pedig sok.
2013. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem az előttem szólókat, nyilván fogalmuk sincs a modell szakma elvárásairól. A súly nem számít, a lényeg a magasság és az alak, méretek. Abba pedig beleférsz még pont. Persze nem csak ennyi kell a modellkedéshez.
2013. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ,jól válaszoltak. Én 16 évig voltam high end modell. a derekad vastag ,és és a 60 kiló lehetne 56-57.
2013. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia én modellkedek 3 êve remélem segíthetek :) 180 cmnél 60 kilo nem sok a 64 lehetne inkább 62 ( fuss) és jó leszel de az arc is fontos :)
2013. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok modell de az egyik barátnőm az,ő 175cm-hez 60kiló mégis gyakran hívják modellkedni,egyre kevésbé elvárás az hogy a nő deszka legyen,inkább divatba jön az hogy tényleg nőies formái legyenek
2013. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:)

azt tudom, hogy sok modellügynökségénél a 60-as derék elvárás és a 62 még épp belefér, de pont egyik nap néztem talán a Visage vagy Trendattack oldalát, (már én sem tudom pontosan) és ott is volt egy lány, akinek 64-es dereka volt, tehát én ezt egyáltalán nem látom akadálynak.. simán letudok fogyni még ennél is jobban, ha kell

tavaly ilyenkor 69-es derekam volt és lehet, hogy hihetetlen, de egyáltalán nem voltam dagadt, főleg ehhez a magassághoz.. most télen jobban hasonlítottam egy anorexiáshoz, mint egészséges emberhez, szóval szerintem túlzás az, hogy egyáltalán nem felelnék meg az elvárásoknak. az arcom nem tudom mennyire megfelelő, de aki ért ehhez és tud segíteni, annak szívesen küldök képet:)

ja és az igaz, hogy sok modellel wc papírt etetnek, hogy ne legyenek éhesek+elmenjen az étvágyuk?:O mert ha ez igaz, bele sem vágok

2013. jún. 2. 19:57
 8/9 Aurora117 ***** válasza:
ha esetleg küldenél magadról képet az sokat segítene :)
2013. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a 90-60-90-et ismeri, de egyik ismerősöm 80-as mellbőséggel 63mas derékkal és 87-es csípővel modellkedik (kint van Kínában)
2013. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!