Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék fotómodel...

Szerintetek lehetnék fotómodell? (Kép: lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. jún. 19. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondok ilyet, de szerintem abszolút nem. Az arcod kicsit jellegtelennek tűnik, az alkatod pedig nem modelles, inkább olyan átlagos. Meg picit több a kelleténél rajtad a husi. Azt bár könnyen meglehet oldani, mégsem passzolnál a modell szakmához. Meg ahhoz kell egy bizonyos magasság is. Meg amúgy is, ilyen fiatalon mit akarsz te modell lenni? Előbb mással kellene foglalkozni...
2013. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nagyon fiatalnak tűnsz

2013. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de az is igaz, hogy nagyon fiatal vagy. Kicsit husis vagy a modellkedéshez, alacsonynak is tűnsz.

De tudod mit? :) Gyere vissza 5 év múlva, akkor jobb véleményt tudnánk mondani. :)

2013. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
13 vagyok:)
2013. jún. 19. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy.. és ilyen képeket feltölteni ide... kezdj el sportolni valamit.. légy egyedi... és nem mások véleményére adj..
2013. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nincs különleges arcod, tehát nem. és ahhoz nagyon vékonynak kell lenned.
2013. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az arc még annyira nem is számít, de sokkal vékonyabbnak kéne lenned a modellkedéshez.


Egyébként kezdj el valamit sportolni, mert aztán 1-2 éven belül elszaladhat veled a ló és átkozni fogod a napot, hogy fiatalabb korodban miért nem előzted meg az elhízást.


Most még jó vagy így, meg fiatal vagy, de kezd el időben. Egyébként is egészséges. :)

2013. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nagyon szép lány vagy:) de szerintem még sokat változhatsz, még szebb lehetsz:) viszont szerintem tanulj még most, és próbálj sikerekre törekedni, a modell szakma biztosan szép és jó, de azt is olvastam, hogy hamar újakra cserélik a modelleket, és nem biztos, hogy mindig eleget tudnál vele keresni.

fiatal vagy, szép, most csak is ez a lényeg csajszi:)

2013. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem értem meg miért akar minden lány modell lenni? jó-jó, szuper dolog, de 200-ból 1 aki az lehet és te nem tartozol közéjük.
2013. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!