Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotómodelleknél mennyire...

Fotómodelleknél mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés

Mielőtt leszólnátok nem ebből akarok megélni,csak suli mellett kiszeretném próbálni.

Nézelődtem a neten és vannak oldalak ahol írnak magasságot,máshol viszont nem írnak méreteket.



2013. jún. 18. 19:18
 1/8 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy igenis számít a magasság mert ha nézel tv- ben modelleket ők is vannak minimum 170 cm- ek szóval 150- 160 centivel nincs túl sok esélye az embernek modell pályán
2013. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

fotómodellek nem igazán vannak a tévében:)

amúgy tudom hogy náluk is van követelmény,de semmi konkrétat nem találtam,viszont pár oldalon láttam ahol voltak lányok 160cm magassággal

2013. jún. 18. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Fotómodelleknél nem számít, mivel abból mindenféle kell, kicsi, nagy, vékony, kövér, stb. Bár sok értelme nincs simán fotómodellnek lenni, mert több pénzbe kerül mint amennyit keresnél vele. Na meg nem is egy szórakoztató dolog, hogy hobbiból csinálja bárki is.
2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére találtam egy ügynökséget ahol nem kérnek pénzt a portfólióra,az egész teljesen ingyenes úgyhogy nem hiszem hogy tényleg nem érne meg.
2013. jún. 18. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet én is csak 158 cm vagyok,már kiöregedtem belőle,de majd 10 évig csináltam.Bár milliomos nem leszel tőle,szerintem jópofa dolog,Van hová szép ruhákat felvenni,profin kisminkelnek stb,huszonéves lányként nekem ez bejött,egyetem mellet meg volt időm erre.Amúgy fotón nem a magasság számít(az úgyse derül ki képről-pl én sose gondoltam vona,hogy pl Scarlett Johhanson is csak 163cm),inkább az,hogy arányos testalkatod,jó alakod legyen,szép arcod.És valljuk be a túlsúly itt sem előny...
2013. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem rossz a kereset én rendszeresen jártam egy fotóiskolához,ahol napi 10 ezret kaptunk pussz az ebédet is.Általában hét végén mentünk,az 20e volt egy hétvége.Ma nem tudom milyen árak vannak,de válság előtt jó mani volt(főleg a mekiben dolgozó évfolyamtársaimhoz képest...)A társaság se volt rossz általában.Ha vidéki ottalvós volt,akkor volt,hogy wellness szálóba voltunk-és mindent ők álltak,levittek kicsival,hazahoztak,fizették az étteremben a teljes ellátást,azok 3 naposak voltak-30e-egy kis nyaralással egybekötve.Ja és nem vetkőzős volt,max csak fürdőruha,de azért már napi 15e járt.
2013. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aki dolgozott tudna írni tapasztalatot?:)

Amúgy a testemen csak annyi aránytalanság van hogy lapos a hasam(napi szinten tornázok),anyumtól viszont nagy melleket örököltem és ez szembetűnő.

2013. jún. 19. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Magasság minimum 174, de ha karakteres az arcod akkor 170től még talán jó, az alakod meg 90-60-90 ez az irányadó de ha kisebb nem gond általában a 60-as derékkal szoktak bajok lenni, de 63-64-es még elmegy
2013. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!