Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kockásodik a hasam, pedig...

Kockásodik a hasam, pedig csak fogyni szerettem volna, mért?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár plusz a csípőmön és a hasamon. Ajánlották a felüléseket előre-oldalra. Na én nem rég kezdtem el, de csak a hasam elejéről ment le, és látszik, hogy kockásodik a hasam, amit viszont lány létemre nem tudok díjazni, és oldalt a csípőmön még ott az a 2-3 plusz kiló. Ötletek, hogy hogyan adhatnám azt le?
2010. júl. 8. 02:45
 1/10 anonim ***** válasza:
fuss, Forest, fuss ;) [link]
2010. júl. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú, mennyien irigyelnek ezért a problémáért!
2010. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Futni nem futhatok a térdem miatt.

Úszásra nincs alkalmam.

Tehát valami jó ötlet kéne.

2010. júl. 8. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is kockásodik!de én csak kis szép hasat akarok nem kigyurt kockásat!
2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy mennyit meg hogy csinálsz naponta és hogy mióta?mert én is csinálom napi 100-at de nem tudom hogy ez jó-e
2010. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hasprést csinálok! én 2x40-et simám,utána 2x40 ki oldalra,de semmit nem ér ha nem érzed a hasadban az izomlázat az első 10 után!!
2010. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2 naponta csinálok 100-at.

De csak a kockák kezdenek látszani, és oldalt a plusz kilók még megvannak.

2010. júl. 9. 01:27
 8/10 anonim ***** válasza:
hát pedig minden nap kéne 100 csinálni!!minél többet csinálsz annál hamarabb lesz lapos hasad!
2010. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be az utolsónak, jól csinálod! Én nem értek a fogyókúrákhoz, de a sporthoz igen. Két dolgot biztosan tudok róla, ami minden mozgásra igaz: az egyik, hogy a rendszeresség a fontos, a másik, hogy szükség van pihenőnapokra. Sőt, meglepő módon a szervezeted nem a sport, hanem az azt követő pihenés során fejlődik. A pihenőnap nélküli mozgás, a mennyiség túl hirtelen növelése sérülésekhez (és mellesleg kiégéshez) vezethet. Neked egy hosszú időn át tartható életmód kell, nem egy durrbele-kampány, és ehhez a kétnaponkénti torna teljesen megfelelő.
2010. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csinálom, csinálom, de ezzel oldalt nem mennek le a kilóim. Arra valami tipp, ami nem futás-térdem miatt nem csinálhatom, és nem úszás-nincs rá alkalmam?!
2010. júl. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!