Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti tudtok szar utakon...

Lányok, ti tudtok szar utakon meg fűben normálisan menni a magassarkúban (10-15 cm)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.
2010. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de próbálkozom...
2010. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem a legjobb, de tudok menni ott is.
2010. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
legfeljebb csak azt hiszik hogy tudnak... de még sima talajon is csámpázik mindenki ekkora magassarkúban. térjetek már észhez, mi értelme ennek? se szép, se nem kényelmes.
2010. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek? Nem a Holdon vagyok!

Nekem bőven elég a 6-7 centis sarok is, de biztos hogy rosszul mennék egy óriási cipőben, főleg mert pici vagyok (1,62)hülyén is néznék ki egy ilyen órási cipőben .

2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 12es,és atom kényelmes, mivel az eleje is megvan emelve egy picit! fűben azért nem mennék benne,mert egy az nagyon féltem.. meg ahova megyek benne ott,nincs fű meg szar út.. amúgy meg nem lehetne benne sokáig menni :)
2010. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudok. ha nem tudnék, akkor nem lenne pofám felvenni..
2010. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tudok menni magassarkúban. Hülyén is állna :D

17L

2010. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát magassarkúban én is tudok menni fűben ,de a magastalpú szandimban nem.. vagyis olyan fűben nem ami ilyen csomós ,mert ott kibicsaklik a lábam. Ciki ,nem ciki... a szar úton meg aztán rájöttem ,hogy hülye kérdés volt ,mert ott senki sem tud menni. Legalább is olyan úton nem amilyenre én gondolok.


itt a cipő:


[link]

2010. júl. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!