Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szőrtelenítsem a lábam?...

Mivel szőrtelenítsem a lábam? (fiú)

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és szőrteleníteni szeretném a lábam. légyszives segitsetek dönteni...gyantázásra nincs pénzem, epillátor használhat? esetleg sima borotva?
2010. júl. 6. 22:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Hová buzulnak a férfiak?
2010. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
srácok nem véleményt kértem hanem tanácsot. amúgy ti meg aztán marha büszkék lehettek magatokra. el tudlak képzelni titeket. itt játsszátok az agyatokat közbe meg sehol semmi. ültök otthon mint egy gyík és egész nap a neten oltjátok az embereket. ez igen.
2010. júl. 7. 12:55
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem miért kell ezért leb.zizni.

Én már régóta szőrtelenítek,mert nagyon szőrös vagyok.Eleinte csak a felsőtestem,majd a lábamat is.Sokkal jobban érzem így magam,kényelmesebb,jobb érzés szőrtelennek lenni.Általában borotvát használok,de nemrég vettem egy férfiak számára gyártott testszőrnyírót.Nagyon jó mert gyors és kíméletes.

2010. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
47%
amúgy én sem értem, hogy miért kell oltani. eleinte nekem is fura volt, hogy a barátom gyantáztatja a lábát (meg minden mást is), de mára meg már imádom. amúgy ő is focista:D
2010. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
48%
ennyi erővel értelmesebb dolog órákon keresztül futni egy gömb alakú bőrdarab után? vagy órákon át azt nézni, ahogy mások űzik? vagy epilálni a lábadat?
2010. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
hát én azt szeretem. komolyan arra céloztál hogy baj hogy szeretek focizni? vagy hogy le szeretném szőrteleníteni a lábam mert nekem úgy tetszik meg higiénikusabb? igazán okos vagy.
2010. júl. 7. 13:08
 27/31 anonim ***** válasza:
18%
Semmivel, ne legyél már te is búza...
2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
58%
te meg komolyan arra céloztál, hogy baj ha valaki szeret gépezni?
2010. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
nem. arra hogy surmók akik itt oltanak másokat. semmi bajom azokkal akik gépeznek egész nap. az is életforma.
2010. júl. 7. 19:16
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

ÁÁÁÁÁÁÁ


Azt írja valaki: "a férfitársadalom ilyen díszegyedei miatt fognak összemosődni a szexepilek."


Hát ez nagyon durva, komolyan mondom ezzel ölni lehetne!

Mekkora hülye lehet aki ezt írta, hiszen ennek értelme 0!

A szexepil szó nem azt jelenti, amit te ki akartál fejezni


Holnap mindenkinek elmondom és ezen fogunk röhögni. 5 percig fetrengtem amikor olvastam majdnem mentőt kellett hívni,köszönöm :D


Hát ez nagyon durva, azért ehhez már IQ kell!

2010. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!