Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szőrtelenítsem a lábam?...

Mivel szőrtelenítsem a lábam? (fiú)

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és szőrteleníteni szeretném a lábam. légyszives segitsetek dönteni...gyantázásra nincs pénzem, epillátor használhat? esetleg sima borotva?
2010. júl. 6. 22:42
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
37%

sztem a szőrös láb undorító! sztem bortváld, max. majd naponta kell, de inkább, mint a szőr! :)

16/L

2010. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

ha azt akarod,hogy mindenki cikizzen,akkor hajrá!

17 F

2010. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
49%
jaj ne szedjed már le a szőrt a lábadról...férfi szőrös lábbal férfi..anélkül meg pföjj..
2010. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
44%

diator:18/F


:DD mondom hogy nee halod én csak a hasamról szoktam mert szörös de a lábamrol meg a melkasomrol inkább nem sokkal férfiasabb sármosabb :D be állok a strandra minden jó csaj engem néz :D

2010. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
37%
A férfi szőrrel féfi, legalábbis nekem :)
2010. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

OMFG... Miért jutott el a társadalom erre a szintre?! Én emg imádkozok, nehogy az én barátom is valami ilyesmit találjon ki...

ÉS az eszedbe jutott, hogy fogsz kinézni? Szőrtelen lábszár, a combod meg dzsungel? Vagy azt is szőrteleníted majd? Meg a seggedet? Szépséges királylány leszel-.-'

2010. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

Na ebből a kérdésből is látszik (vagyis inkább a válaszokból), hogy mennyi ostoba, értetlen, önző, okoskodó és buta ember van!!!


A kérdező nem kérdezte senki véleményét. Erre idejöttök puffogni, de tanácsot kb. senki nem tudott neki adni.


Büszkék lehettek magatokra!!!


on:

Én az epilátort javaslom.

A borotva is elmegy, de azzal kb. minden nap vagy minden másnap kell.

Az epilátor sokáig tart (kb. mint a gyanta). Egyénenként változó nekem pl. csak 4-6 nap.

De van akinek több hétig sima utána.


Szőrtelenítő krémet nem ajánlom, nekem is hatástalan hát még neked az erős, sötét színű szőröknél...

+ a sok káros anyag...


Először szőrteleníted le?

Mert akkor szerintem legelőször borotváld le.

Különben is jobb úgy elkezdeni epilálni ha kisebb a szőr (borotválás után pár nappal) mintha több centis. Úgy kevésbé fáj.


Ha még nem epiláltad számolj azzal, hogy az tövestől tépi ki a szőrt. Tehát valószínűleg nem marad fekete pötty a helyén mint a borotválás után.

Úgy értem sokkal inkább lesz nőies összességében. Mondjuk szerintem nem vészes, csak gondoltam megemlítem.


Epilálást szerintem este csináld zuhany vagy fürdés után egy kevéssel. Aztán krémezd be valamivel a lábad, akkor reggelre elmúlik a pirosság.

2010. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
először is köszönöm az a sok kellemes, röhögéssel töltött percet, amit az összes hozzászóló okozott kivéve az utolsót. neki köszönöm a segítséget.:)
2010. júl. 6. 23:50
 19/31 anonim ***** válasza:
16%
nem b uzi, csak focista...
2010. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
fú most elképzeltem egy pasit, focistaséróval, aki epilálja a lábát. ja és mondja az a pasi, hogy röhög rajtunk, normálisokon, aki le akarja epilálni a lábát. de most komolyan. a férfitársadalom ilyen díszegyedei miatt fognak összemosődni a szexepilek. évek múlva mész majd az utcán, és senkiről se fogod tudni majd megmondani, hogy fiú e vagy lány. majd este kiderül, az ágyban. de most nagyon komolyann. hogy lehet valaki ennyire metroszexuális kis b u z i?
2010. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!