Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoptatás után még kisebb...

Szoptatás után még kisebb lett a mellem mint amekkora volt. Nagyon kicsi! Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Alapvetően sem volt egyáltalán nagy,sőt,épphogy volt egy ici-pici cicim,és most olyan kicsi lett hogy már szinte nincs is!A szoptatástól ráadásul formátlanok is lettek.Engem rettentően zavar,frusztrál!Ráadásul a párom sem egy megértő ember,ő azt szeretné ha nagyok lennének,de ez egy külön téma...!Szóval nemhogy megértő lenne,még mondja is hogy így meg úgy,én ezt most nem részletezném!Gondoltam az implantátumra,de jelenleg lehetetlen előteremtenem annyi pénzt,főleg hogy nem dolgozom és itthon vagyok a babával.Nagyon rossz ez nekem hogy másnak ami "ingyen" van,nekem azért fizetnek kell ha szeretnék egyáltalán melleket...!Muszáj volt ezt így most kiírnom magamból mert senkivel nem tudom megbeszélni,és még a páromtól sem kapok bíztató szavakat...!Sokszor úgy érzem hogy ennél kisebb mellei senkinek sincsenek csak nekem,az A-s melltartó is épphogy jó...!Más is van így vagy csak én?

Egy 23éves lány.


2010. jún. 20. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így vagyok ezzel. Sajnos nekem kb 3 éve nem nőtt semmit a mellem, most vagyok 18 éves. 70B-s melltartót hordok, az pont jó rám, viszont ha nincs rajtam nagyon formátlanok, hegyesek a melleim. Mint egy kislánynak. Már aludni sem szeretek melltartó nélkül. :/
2010. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is elég kicsik (175 centis magasságomhoz a B kosár kissé nagy...), de ha már nem szoptatsz, szedhetsz fogamzásgátlót, azok közül több is növeli egy picit (nőgyógyásszal egyeztess erről), emellett pedig a mellizomtornát javaslom, na az csodákra képes! Rakd össze a két tenyeredet a mellkasod előtt (mintha imádkoznál), és nyomd össze őket! Ismételgesd minél többször, minél hosszabban! Vannak más gyakorlatok is, én ezt szoktam.

Párodnak meg húzd a fejére a szennyes alsónadrágját.



22N

2010. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 180cm-hez 80/A a mellméretem,25 vagyok(a fogamzásgátló se m segített) tehát már nem fog nőni,de ha hízol esetleg akkor egy picit, meg ha olyan fogamzásgátlót szedsz aminek nagy a hormontartalma az növelheti. A férjeddel pedig ülj le beszélni, hogy ez van és ezt kell szeretnie, ha meg nem, akkor fizesse ki a műtétet.
2010. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A fogamzásgátló nem segít,és hízni nem tudok.Magas vagyok és vékony.Amíg nem lesz pénzem műtétre(nem mostanában lesz)addig kénytelen vagyok ezzel a dologgal együtt élni.Nagyon nem könnyű.De ezt is csak az tudja aki hasonló cipőben jár,akinek vannak mellei az mindig le tudja szólni a másikat hogy ő meg nem műttetné magát mert mű stb...!Ja csak az nem tudja milyen rossz tud ez lenni hogy még olyan felsőt sem vehet fel az ember ami épp megtetszik,mert lehet kivágott és nincs mire felhúzni.Meg le mer vetkőzni gátlások nélkül a párja előtt,de mivel rosszul érzem magam a bőrömben,ez a szexre is kihat és nem éppen jó irányba.

Köszi hogy elolvastatok!

2010. jún. 21. 13:10
 5/5 anonim válasza:
Én kb. 1 éve hallottam a Kossuth Rádióban egy hosszú riportot mellrákból gyógyult asszonyokkal. Hosszasan mesélték betegségüket, szenvedésüket: kicsordult a könny a szememből, annyira megható volt. Az egyikőjük mondott egy nagyon bölcs dolgot, ami nagyon megmaradt bennem, s azóta is, ha a (kicsi) melleimre pillantok, mindig eszembe jut: "Mindegy az, hogy kicsi vagy nagy valakinek a melle, feszes vagy már lóg a szoptatástól, egy a lényeg: NE LEGYEN BENNE RÁKOS CSOMÓ! Igazuk van, nem?
2012. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!