Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoptatás óta a mellem alatt...

Szoptatás óta a mellem alatt kialakultak májfoltok. Mivel lehet kenni, amitől elmúlna?

Figyelt kérdés

Gondoltam a Canestern krémre, de nem tudom.

Régebben kijöttek májfoltok a nyakamon, arra a bőrgyógyász, azt mondta, hogy gomba, és azt mondta kenjem Canestern krémmel. Sokára, de elmúltak azok a foltok, és rájöttem mitől jöttek elő. Attól, hogy parfümöt fújtam a nyakamra, és a szabad nyakam érte a napsugárzás, ahol be volt fújva.


2011. jún. 17. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azok nem májfoltok, hanem gomba. Nem ugyanaz. De a gomba is sötét foltos. :D És mell alatt tipikusan jó helye van, mert beizzadsz, ott a melltartó, ha nincs rajtad, akkor alatta pláne.

Canesten nem biztos hogy jó rá, nem mindegy miféle gomba, de megpróbálhatod. Ha reagál kezelésre, akkor az bizony gomba, nem májfolt.

Nyakon meg áltlaában a hajról lehulló bőrdarabkák miatt alakul ki, szóval ajánlom használj egy darabif Nizoralt.

2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A nyakamon a parfümtől jött ki jó pár éve, de már évek óta nem májfoltos a nyakam, mert rájöttem a kiváltó okra, és azóta nem fújok semmi parfümöt nyáron a bőrömre.

Nem tudom a mellem alatt amik kijöttek májfoltok, vagy gombák lehet, hogy egy bőrgyógyászt kéne inkább megkérdeznem.

2011. jún. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!