Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon pici melleim lettek...

Nagyon pici melleim lettek szoptatás után, elolvasnátok?

Figyelt kérdés
Tudna valaki nekem Pécsett vagy Budapesten olyan plasztikai sebészt aki nem eget verő áron de felelősségteljesen dolgozik?Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben,szeretném megnagyobbíttatni a melleimet mert szoptatás után olyan picik lettek hogy szonte csak bőr van semmi más...!Aki tud kérem segítsen!
2010. aug. 25. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Budapesten csinálta Dr Urszán Albert.

Felvarrás szilikonnal együtt 850 ezer Ft volt.

A sima szilikon 690 ezer Ft-tól kezdődik.

Ő nagyon közvetlen és a természetes hatásra törekszik.

[link]

Na vélemény?

2010. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én nem találtam olcsóbbért...

Nekem is szükségem lenne rá...:(

2010. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr. Ignácz Zsuzsanna ***** válasza:
Hasonló áron tudod megcsináltatni 600 000-tól ha szeretnél jó minőségü implantatumot,az árakat az implantatum árak nagyban befolyásolják,a melleid visszanyerhetik régi szépségüket..
2010. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Részletfizetést hogy lehet ilyen esetben elintézni?
2010. aug. 26. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha a linkre kattintasz ezt is meg tudod nézni...
2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én állami kórházban fogom csináltatni, én a szent imréről nagyon jókat hallottam, 5-600 ezerből megvan amit szeretnél.....sajnos szintén zenész!......egyébként meg a medicredit-tel szerződött orvosoknál van lehetőség részletre, akarom mondani hitelre!!!
2010. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 450ezerért csináltattam "protekciósan", de már feljebb mentek az árak. :(
2010. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az Uzsoki kórházban csináltattam dr Faludi Sándornál, most lesz egy éve, hogy megcsináltattam, csak jókat tudok róla mondani! 500 ezer Ft volt az egész. Először (kb. 2 hónappal a műtét előtt) az implantátum árát kellett befizetni (300 ezer Ft), a műtét napján 100 ezer Ft műtéti költséget, az orvosnak meg akkor kellett fizetni, amikor tudtam. Én a második kontrollvizsgálaton adtam neki oda a pénzt.
2010. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!