Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya a bőröm mit...

Nagyon csúnya a bőröm mit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy 12 éves vagyok és nagyon sokszor leégtem meg minden és hát most a bőröm nagyon csúnya.Olyan ,,öreges" vagy nem tudom
2010. jún. 18. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nem nagyon tudom elképzelni hogy 12 évesen olyan öreges bőröd legyen...képet nem tudsz mutatni ? szerintem eltúlzod :) de a kozmetikus ha megnézné a bőröd biztos tudna ajánlani vmi krémet, amúgy meg ne napozz, szolizz és naptejet mindig használj, utcára is!

Ha nem akarsz kozmetikust próbáld ki vmelyik vichy krémet....

2010. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom lehet kicsit túlzok de tényleg nagyon furcsa a bőröm.Egyébként nem szoktam npozni csak hát amikor strandra mentünk/megyünk meg iylenek akkor is nagyon leégek.(még ha be is kenem megam)
2010. jún. 18. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:

ha ennyire könnyen leégsz, akkor strandon 50 faktoros napozókrémet használj, 2 óránként kend be magad és 11-15 között ne menj a napra! lehet hogy ezt most túlzásnak érzed, de már látod mit tett a bőröddel a nap, és ennél sokkal rosszabb dolgokat is tud okozni!

a kozmetikus nem rossz ötlet, de ha nem akarsz ezért pénzt kiadni, akkor vegyél inkább valamilyen minőségi testápolót és azzal kend naponta a bőröd. ha még most elkezded rendszeresen hidratálni, akkor talán helyre jöhet

2010. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!